Jump to content

Με ενοχλει!


Recommended Posts

Καλημερα φιλοι μου!Δεν θελω να γκρινιαζω, αλλα καποια πραγματα με ενοχλουν ιδιαιτερα!Ενα απο αυτα ειναι οταν καποιος ξεκιναει ενα θεμα, ρωταει κατι, ψαχνουν-βρισκουν (αντι να το κανει ο ιδιος) και του απαντανε και εκεινος ξαφνικα εξαφανιζεται!Παραταει το ποστ και εξαφανιζεται!Και υπαρχουν πολλα τετοια μισοτελειωμενα ποστ.Ειναι πολυ απλο να πεις ενα ευχαριστω σε οσους σε βοηθησαν και να κλεισεις το θεμα.Βλεπεις, δηλαδη, καποιον απεγνωσμενο να ζηταει βοηθεια, τον βοηθας και τελικα ... εξαφανιζεται μολις το λυθει το προβλημα του!

Πολλες φορες εχω σκεφτει να μην ξαναπαντησω (οπου μπορω και γνωριζω)!Θα μου πεις, σιγα ρε φιλε την απωλεια των γνωσεων σου.Μπορει και να ειναι ετσι...Αντε κανα χαζολογημα στο cafe και καλη καρδια! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε zak συμφωνώ μαζί σου.

Υπάρχουν περιπτωσεις που ορισμένοι βαριούνται να ψάξουν μόνοι τους τη λύση στο πρόβλημα ή την απορεία τους και απλά ανοίγουν ένα θέμα. Μόλις πάρουν απάντηση απλά προχωρούν στην επόμενη ερώτηση.

Αυτοί συνήθως φαίνονται και από το στυλ και ύφος γραφής τους.

Προσωπικά, την πρώτη φορά, αν ξέρω απαντάω, μετά τους αγνοώ...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,

αλλά το να σε ευχαριστήσει κάποιος δεν είναι κάτι που θα πρέπει να αναζητάς.

Ειδικά στα forums είμαι υπέρ της ανιδιοτελούς πληροφόρησης.

Αυτός μάλιστα είναι και ένας λόγος,μια ανάγκη,που ξεκίνησαν τα forums...

Έγινε επεξεργασία - nikoskon
Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνω απολυτα στην ανιδιοτελη προσφορα, ουτε και αποζητω το ευχαριστω!Αλλιως εννοουσα το "ευχαριστω" πριν,.Δηλαδη, λυθηκε το προβλημα σου, ολα καλα;Δεν σου κοστιζει κατι να πεις οτι τελικα εκανα αυτο και αυτο και το προβλημα μου λυθηκε, λες και ενα ευχαριστω (απο ευγενεια, οχι για να δοξασεις τον αλλον!) και ολα καλα!Ετσι, οποιος αλλος βρεθει στην αντιστοιχη θεση με εσενα που ειχες το προβλημα να ξερει τι ακριβως εγινε.

Εξηγω παλι, καποιος "καιγεται" παρακαλαει για βοηθεια τρεχουν τον βοηθουν .... και εξαφανιζεται ... ουτε τι εγινε τελικα λεει, ουτε τιποτα!Δε νομιζω οτι θα κοστισει κατι μια τελικη απαντηση και αν θελετε ενα ευχαριστω βρε αδερφε, απο ανθρωπια!Μηπως θα γινει χειροτερο το forum;;; :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός zak... Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά όσα λέγονται.Και καλά κάνετε και τα λέτε γιατί ενδεχομένος να το έκανα και να μην το καταάλαβα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου κοστιζει κατι να πεις οτι τελικα εκανα αυτο και αυτο και το προβλημα μου λυθηκε,

:wootwoot:

Με αυτό το τρόπο θα μπορέση και καποιος αλλος να βρη λύση άμεσα .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι μου!Δεν θελω να γκρινιαζω, αλλα καποια πραγματα με ενοχλουν ιδιαιτερα!Ενα απο αυτα ειναι οταν καποιος ξεκιναει ενα θεμα, ρωταει κατι, ψαχνουν-βρισκουν (αντι να το κανει ο ιδιος) και του απαντανε και εκεινος ξαφνικα εξαφανιζεται!Παραταει το ποστ και εξαφανιζεται!Και υπαρχουν πολλα τετοια μισοτελειωμενα ποστ.Ειναι πολυ απλο να πεις ενα ευχαριστω σε οσους σε βοηθησαν και να κλεισεις το θεμα.Βλεπεις, δηλαδη, καποιον απεγνωσμενο να ζηταει βοηθεια, τον βοηθας και τελικα ... εξαφανιζεται μολις το λυθει το προβλημα του!

Πολλες φορες εχω σκεφτει να μην ξαναπαντησω (οπου μπορω και γνωριζω)!Θα μου πεις, σιγα ρε φιλε την απωλεια των γνωσεων σου.Μπορει και να ειναι ετσι...Αντε κανα χαζολογημα στο cafe και καλη καρδια! :wootwoot:

:):(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...