Jump to content

Γεια σας και από εμένα.


Παντελής

Recommended Posts

Νέο μέλος στην παρέα από Ρέθυμνο Κρήτης. Ασχολούμαι με το χόμπι από το 2000 περίπου (όσο προλαβαίνω) και έχω 2 Ενυδρεία, το ένα 370 Λίτρα το οποίο φιλοξενεί Αφρικάνες κυρίως από λίμνες Malawi και Tanganyika και ένα δεύτερο 150 Λίτρα το οποίο αυτήν την στιγμή είναι άδειο και επισκευάζεται και είμαι ακόμα σε δίλημμα τι να βάλω μέσα. (Τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού σκέφτομαι να το γεμίσω νερό και να μπω εγώ αλλά δεν με βλέπω να εφαρμόζω…! )

Εύχομαι να κάνουμε πολλές συζητήσεις και να μάθω και άλλα πράγματα για το πολυαγαπημένο αυτό χόμπι.

Καλώς σας βρήκα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

με χαρά σε καλωσορίσω φίλε & συμπολίτη Παντελή .. στην υδάτινη παρέα του aquazone :thumbup:

.. εύχομαι να βρεις εδώ ότι βοήθεια χρειαστεί για να καμαρώνεις ένα όμορφο και υγιές ενυδρείο ..

μη διστάσεις να μας φορτώσεις ερωτήσεις … και όταν αποφασίσεις να βάλεις τις αφρικανες στο μικρό για να κάνεις το μεγάλο θαλασσινό .. έλα στους κάτω ορόφους να τα πούμε ..

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup:

Καλώς ήρθες, καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

:thumbup: στο ΑΖ
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Είδη έριξα μία ματιά στο Φόρουμ και έχει πολύ υλικό, πράγμα πολύ καλό μια και έχουμε πολλά ακόμα να μάθουμε!!!

Θα τα λέμε εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...