Jump to content

συμβατα ψαρια για προσθηκη σε φυτεμενο


Recommended Posts

στο φυτεμενο μου 120 λιτρων εχω τωρα 6 cardinal tetra και 7 cherry barbs. καμμια καλη ιδεα για ομορφα συμβατα ψαρια???

lemon cichlids ή μεγαλύτερα tetra θα πηγαιναν?????

αν ειμαι κατω απο τα 5 εκατοστά σε μήκος ψαριών , μπορω να βάλω μεχρι 25 ή είναι πολλά???

ευχαριστω εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις 13 ψαρια,Να βαλεις κι αλλα 25?Την απαντηση μπορεις να τη βρεις μονος σου φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως εννοείς να έχεις σύνολο 25... Κατά την γνώμη μου όμως και πάλι είναι πολλά :hysterical:

Τα 120 λίτρα είναι καθαρά; Γιατί τα δικά μου 110 είναι 86 περίπου στην πραγματικότητα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις 13 ψαρια,Να βαλεις κι αλλα 25?Την απαντηση μπορεις να τη βρεις μονος σου φανταζομαι.

οχι αλλίμονο. εννοω σύνολο 25 μαζι με τα 13 που έχω. και μηπως εχετε να κανετε καποιες καλες προτασεις για τα ειδη.

ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως εννοείς να έχεις σύνολο 25... Κατά την γνώμη μου όμως και πάλι είναι πολλά :hysterical:

Τα 120 λίτρα είναι καθαρά; Γιατί τα δικά μου 110 είναι 86 περίπου στην πραγματικότητα :thumbup:

τα πραγματικα ειναι 102! ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ήδη να είναι πολλά τα ψαράκια σου.

Εξαρτάτε από τα φίλτρα που έχεις και τις αλλαγές νερού που κάνεις .

πολύ σημαντικό είναι και ο τρόπος που ταΐζεις .

Οι μετρήσεις είναι αυτές που θα σου δείξουν αν μπορείς να βάλεις κι άλλα ψάρια .

Link to comment
Share on other sites

Αν ολες οι μετρησεις δειχνουν καλες ενα ζευγαρι Ramirezi μπορεις να προσθεσεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

pantos ego se toso mikro enidreio den tha ebaza pote ma pote kixlides opoiadipote ratsas me tetra neon k ta psaria pou exeis esi.

k ayto giati einai epithetika psaria oi kixlides!!!!apenanti se ola ta alla psaria

eidika otan genisoun opou sto meros pou tha orisoun ayta den plisiazei allo psari giati kanoun epithesi

ayta apo mena :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

pantos ego se toso mikro enidreio den tha ebaza pote ma pote kixlides opoiadipote ratsas me tetra neon k ta psaria pou exeis esi.

k ayto giati einai epithetika psaria oi kixlides!!!!apenanti se ola ta alla psaria

eidika otan genisoun opou sto meros pou tha orisoun ayta den plisiazei allo psari giati kanoun epithesi

ayta apo mena :thumbup:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! LEMON TETRA ΙΣΩΣ??? ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ! ΤΙ ΛΕΣ??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...