Jump to content

Service HONDA


Recommended Posts

Παιδιά γνωρίζει κανένας κανένα καλό συνεργείο για μηχανές. Αν είναι εξουσιοδοτημένο Honda ακόμα καλύτερα, αλλά δεν με ενοχλεί και ανεξάρτητο αρκεί να είναι καλός ο μάστορας !! :thumbup:

Για πείτε γιατί πρέπει το Σάββατο να πάω για service. :busted_cop::busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανένας κανένα καλό συνεργείο για μηχανές. Αν είναι εξουσιοδοτημένο Honda ακόμα καλύτερα, αλλά δεν με ενοχλεί και ανεξάρτητο αρκεί να είναι καλός ο μάστορας !! :thumbup:

Για πείτε γιατί πρέπει το Σάββατο να πάω για service.  :busted_cop:  :busted_cop:

6589[/snapback]

Καλημέρα Νίκο.

Στείλε μου πμ να σου δώσω λεπτομέρειες.

Το συνεργείο είναι φίλος εγγυούμαι προσωπικά για την δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη που είσαι ..... (istellas) εσυ δεν ξέρεις :busted_cop:

δυστηχως του Βαγγέλη δεν δουλεύει Σάββατα :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

.... και του Γιάννη δεν κάνουν honda :busted_cop: :busted_cop:

6608[/snapback]

Προτείνω να πάρεις κάνα Yamaha, κάνα Suzuki.... για να βρίσκεις κι εύκολα service!!!

Link to comment
Share on other sites

.... και του Γιάννη δεν κάνουν honda :busted_cop: :busted_cop:

6608[/snapback]

Παει στο μαγαζι ... μπαινει μεσα .. ρωταει τον υπαλληλο: "Ανταλλακτικα για Honda εχετε"? "Μαλιστα κυριε" απαντα ο υπαλληλος, "τι θα θελατε"? "Ειναι Honda? Γνησια Honda"? "Οχι κυριε, αλλα κανουν και για Honda". "Α! δε θελω, εγω παιρνω μονο γνησια Honda". Φευγει, παει σ' αλλο μαγαζι. "Καλημερα, ανταλλακτικα για Honda εχετε"? "Φυσικα" απαντα ο υπαλληλος, "τι θελετε"? "Ειναι Honda? Γνησια Honda"? "Δεν ειναι γνησια φιλε μου" του λεει ο υπαλληλος, "αλλα ειναι φτειαγμενα για Honda". "Αποκλειεται, εγω δεν παιζω με τη μηχανη, μονο γνησια Honda βαζω". Φευγει, παει σε τριτο μαγαζι. Αντε παλι, "Ανταλλακτικα για Honda εχετε"? "Εχουμε κυριε" απαντα ο υπαλληλος, "τι ανταλλακτικο ψαχνετε"? "Μισο λεπτο" λεει αυτος, "τα ανταλλακτικα ειναι Honda? Γνησια Honda"? "Γνησια Honda ειναι κυριε, δικη μας εισαγωγη και με τη σταμπα της εταιρειας. Τι ψαχνετε?". Κυτταει αυτος τον υπαλληλο ... "Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι τα ανταλλακτικα ειναι γνησια Honda? Ειναι πολυ σημαντικο αυτο, εχω φαει την Αθηνα δυο μερες τωρα για να βρω γνησια Honda". "Μα σας ειπα κυριε, γνησιοτατα - εδω εχω και τα τιμολογια της Honda" απαντα ο υπαλληλος. Κυτταει αυτος τα τιμολογια με τη σφραγιδα της εταιρειας, ευχαριστηθηκε. "Ωραια! τοτε δωσε μου ενα Μπαμπα μην Τρεχεις και ενα Η Παναγια Μαζι Σου".

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...