Jump to content

Οι μονομάχοι είναι απλά απίστευτοι!


~ AED

Recommended Posts

... κρίμα μόνο που πωλούνται σε «πακέτα». Είναι απίστευτα και πανέξυπνα ψάρια!

Όταν τους ταΐζω, τους δείχνω με το δάχτυλό μου που είναι η τροφή, και πάνε και την τρώνε! Λες και καταλαβαίνουν το σκοπό μου! Πραγματικά απίστευτο! Άμα δε συχαινόμουν να πιάσω τα σκουλήκια (:blink:) θα δοκίμαζα να τους ταΐσω και με το χέρι μου. Να περιμένω κι άλλες εκπλήξεις από αυτά τα ζωάκια στο μέλλον; :buttrock:

[εντάξει, το θέμα δεν έχει να προσφέρει και πολλά- απλά μου έκανε εντύπωση η συμπεριφορά τους :blush:]

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως φοβερα ζωα

Ο ενας ο δικος μου καθοταν και τον εκλεινα στο χερι μου και ετρωγε απ το χερι μου, μην συχαινεσε δεν θα παθεις τπτ αποξηραμενα ειναι σκεψουν πως ειναι κατι αλλο εγω αυτο ειχα κανει στην αρχη. Αυτον τον μονομαχο τον ειχα απο μωρουλι και τον ειχα μαθει τετοια μικρα κολπα οπως επισης τον ειχα μαζι με αλλα ψαρια χωρις να τα πειραζει παρα μονο οταν πηγαινα κοντα στον ενυδρειο που τα εδιωχνε αλλα ηταν και φοβιτσιαρης γιατι ο τσαμπουκας στην μια δεν επιανε και τον εβαζε στη θεση του

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως φοβερα ζωα

Ο ενας ο δικος μου καθοταν και τον εκλεινα στο χερι μου και ετρωγε απ το χερι μου, μην συχαινεσε δεν θα παθεις τπτ αποξηραμενα ειναι σκεψουν πως ειναι κατι αλλο εγω αυτο ειχα κανει στην αρχη. Αυτον τον μονομαχο τον ειχα απο μωρουλι και τον ειχα μαθει τετοια μικρα κολπα οπως επισης τον ειχα μαζι με αλλα ψαρια χωρις να τα πειραζει παρα μονο οταν πηγαινα κοντα στον ενυδρειο που τα εδιωχνε αλλα ηταν και φοβιτσιαρης γιατι ο τσαμπουκας στην μια δεν επιανε και τον εβαζε στη θεση του

xaxaxa :buttrock: πράγματι καταπληκτικά ψαράκια :blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...