Jump to content

ΜΟΛΛΥ


elena86

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.Σ'ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ACROBAT READER ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΑΠΥ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΛΛΥ???

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω όχι δεν υπάρχει ανάλογο άρθρο αλλά για τυχόν απορίες μπορείς να θέσης διάφορα ερωτήματα εδώ.

ΥΓ

Αν μπορείς γράψε σε παρακαλώ με πεζά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν εχω στο ενυδρειο μου ενα ασπρο αρσενικό μόλυ και ενα θηλυκό μαύρο. Σήμερα είδα οτι εχει γεννήσει αυτα τα ψαράκια τι χρωματα θα βγουν σας εχει τυχει ποτε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά αν βγούν όπως σκέφτομαι, θα μπορούσες να βάλεις μερικά κάγκελα έξω από το τζάμι και μερικά βαρίδια μέσα και να κάνεις ένα ενυδρείο με θέμα "MOLLY ALKΑTRAZ"... :rasp::buttrock:^_^:wacko:

Σόρυ, πλάκα κάνω, δεν κρατήθηκα... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για παοκια τα βλεπω !!!Πιστευω να με καταλαβες τι εννοω... :buttrock:^_^:rasp:

Έγινε επεξεργασία - Thodwrhs
Link to comment
Share on other sites

Τα μαυρα φαινονται απ την αρχη τωρα για τα υπολοιπα μην παιρνεις και ορκο πως θα ειναι καταλευκα γιατι παιζουν πολλα ρολο. Η τυπισα μπορειες να εχει σπερμα και απο προηγουμενο ζευγαρωμα της πριν να ερθει στην κατωχη σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μια ερωτησουλα κ συγνωμη που εμπλεκομαι ετσι.πωσ ξεχωριζεισ το αρσενικο με το θυλικο;εχω κ εγω ενα μαυρο κ ενα ασπρο αλλα δεν ξερω να τα ξεχωρισω

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα κ συγνωμη που εμπλεκομαι ετσι.πωσ ξεχωριζεισ το αρσενικο με το θυλικο;εχω κ εγω ενα μαυρο κ ενα ασπρο αλλα δεν ξερω να τα ξεχωρισω

Ειναι διαφορετικα στο σημειο που βρισκεται το κατω πτερυγιο, πριν την ουρα. Εκει το αρσενικο εχει το γονοποδιο, που δεν υπαρχει στο θηλυκο.- :D

Στη φωτο το πανω ειναι αρσενικο και το κατω θηλυκο (για να παρεις μια ιδεα). Ετσι ειναι και στα Μολλυ.-

http://www.aquazone.gr/index.php?ind=fishp...iew&iden=14

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Λοιπόν εχω στο ενυδρειο μου ενα ασπρο αρσενικό μόλυ και ενα θηλυκό μαύρο. Σήμερα είδα οτι εχει γεννήσει αυτα τα ψαράκια τι χρωματα θα βγουν σας εχει τυχει ποτε αυτό?

δεν ξερω τι θα βγει αλλα κανε ενα τεστ βαλε ενα ερυθρολευκο κασκολ διπλα και αν βγαζουν αφρους σιγουρα θα εχεις παοκια αν οχι τοτε εισαι μια χαρα δεν θα σου σπασουν το ενυδρειο ουτε θα αναψουν κανεναν πιρσο......

χααχαχαχαχαχαχα πλακα κανω μαλλον θα βγουνε αναμικτα μερικα μαυρα και μερικα ασπρα

Link to comment
Share on other sites

στο ενυδρείο που είναι τα μόλυ εχω και φυτά, κάθε πότε πρέπει να κάνω λίπανση χωρίς να επηρεαστούν τα μωρα? :unsure:

Αναλογα :wacko:

Δωσε στοιχεια για το ενυδρειο σου (γιατι ετσι γενικα θα παρεις και γενικη απαντηση) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...