Jump to content

Rsm Nano Reef ΞΑΝΑ!


lemonikos

Recommended Posts

Οποιος το θελει να μου πει, το χαριζω.Α,και δινω και καποια κοραλλια γιατι θελω να παρω αλλα και δεν εχω χωρο.Οποιος ενδιαφερεται να δει στις αγγελιες!

post-6555-1222024644_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά θα κάνεις, που θα το διώξεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ καλά θα κάνεις, που θα το διώξεις.

Μπορω να ρωτησω γιατι? Εχω πανω απο 3 μηνες 4-5 σαλιγκαρια και μια tridacna αλλα δεν την εχουν ενοχλησει ποτε. Για την ακριβεια τα σαλιγκαρια βγαινουν απο την αμμο μονο για φαι, κι αυτο οχι παντα. Επισης διατηρουν τον αραγωνιτη σε αριστη κατασταση με την κυκλοφορια τους. Υπαρχει σοβαρος κινδυνος να τραυματισουν κατι?

Έγινε επεξεργασία - a.kotrokoi
Link to comment
Share on other sites

έχει συμβεί μπροστά στα μάτια μου ..

είχα δυο τέτοια σαλιγκάρια

το ένα επιτέθηκε σε clam μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα συμβίωσης

Link to comment
Share on other sites

α ωραια! και πως τα βγαζεις κατω απο την αμμο? ω ε ω ?

Link to comment
Share on other sites

Καλη ερωτηση.Εγω εδω και 2 μηνες εχω βγαλει τα 3 απο τα 4.Το 4ο το περιμενω ακομα να φανει.Μαλλον την καταλαβε την δουλεια!Υπομονη κανε μεχρι να ανεβουν στην επιφανεια και μετα... :thumbup: .Καλυτερα μην σκαψεις στην αμμο για να τα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο Αμερικη τι αξιζει και μπορουν να μου φερουν για το ενυδρειο?Θα παει η φιλη μου για 5 μερες και σκεφτομουν αν υπαρχει κατι που να ειναι πολυ ακριβο εδω για να μου το φερει απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Με 30% εκπτωση by default λογο νομισματος πιστευω πως οτι και να παρεις θα βγεις κερδισμενος.

Link to comment
Share on other sites

Με 30% εκπτωση by default λογο νομισματος πιστευω πως οτι και να παρεις θα βγεις κερδισμενος.

Ναι αλλα θα αφησουν στο αεροδρομιο να περασει ενα chiller πχ? Εχει ακουσει κανεις για το καινουργιο καπακι του red sea με τις αλλες λαμπες?Θα γινοταν να το φερει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα θα αφησουν στο αεροδρομιο να περασει ενα chiller πχ? Εχει ακουσει κανεις για το καινουργιο καπακι του red sea με τις αλλες λαμπες?Θα γινοταν να το φερει?

Δεν νομιζω να συμφωνησει η φιλη σου να φερει Chiller :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να συμφωνησει η φιλη σου να φερει Chiller :thumbup:

γιατι?για τα λιτρα μου δεν υπαρχει καποιο μικρο σε μεγεθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων τι αλλο εκτος απο Chiller μπορω να φερω που θα αναβαθμισει το ενυδρειο μου και θα βρω διαφορα στην τιμη σε σχεση με την Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mου φενεται οτι η Lobophylia περνει χρωμα σιγα σιγα

Πολυ ομορφο ... :chair:

Link to comment
Share on other sites

Η φωτο πραγματικα την αδικει!Ευχαριστω πολυ!Ελπιζω σε λιγες μερες να προσθεσω πραγματα και να βαλω καινουργιες φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...