Jump to content

Help!!!!!!!!


Recommended Posts

java script:emoticon(':unsure:',%20'smid_15')Παιδιά έχω μια γυαλα με 2 χρυσοψαρα.... το λευκο-κοκκινο ομως κυνηγαει συνεχεια το μαυρο.... τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

java script:emoticon(':unsure:',%20'smid_15')Παιδιά έχω μια γυαλα με 2 χρυσοψαρα.... το λευκο-κοκκινο ομως κυνηγαει συνεχεια το μαυρο.... τι να κανω???

Να τα βγαλεις απο την γυαλα (και να βαλεις ελιες εκει :bowdown: ) και να τα βαλεις σε ενα ενυδρειο 90-100 λιτρα.

Link to comment
Share on other sites

2 goldfish σε 100λ νερο???

Επειδη εχω εκπτωσεις 80 λιτρα ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα χρυσοψαρα, αναλογα με το ειδος θελουν το καθ ενα απο 40-60λιτρα

Εσυ ποια ειδη εχεις. απο οτι καταλαβα το μαυρο σου πρεπει να ειναι μπλακ μουρ;

Ποσο καιρο τα εχεις και σε ποσα λιτρα;

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω 2 βδομαδες

σε 14 λιτρα...

ΗELLO..και εγώ έτσι ξεκίνησα.. 2 χρυσόψαρα σε γυάλλα. Βασικά δεν γίνεται...

Πρέπει να βγάλεις το 1 τουλάχιστον και αυτό που θα απομείνει να το ταϊζεις πολύ λιτά αλλιώς είναι κρίμα να

σου θολώνει το νερό σε 1 μέρα ουσιαστικά άσε που κάποια στιγμή από το βγάλε - βάλε μπορεί και να σου σπάσει η γυάλλα (όπως έγινε σε μένα)...

Link to comment
Share on other sites

java script:emoticon(':unsure:',%20'smid_15')Παιδιά έχω μια γυαλα με 2 χρυσοψαρα.... το λευκο-κοκκινο ομως κυνηγαει συνεχεια το μαυρο.... τι να κανω???

hello!!!εχω...βασικά είχα ακριβώς τα ίδια και σε γυάλα και είχαν ακριβώσ την ίδια συμπεριφορά....εχουν δίκιο...βγάλτα και προσεχε το μαυράκι (black moore) ειναι με περιορισμένη όραση και πολυ ευαίσθητο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...