Jump to content

Catfish


Recommended Posts

Αχ και να πεταγοταν κανενας κροκοδειλος :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Όχι πως κάνουνε τίποτα κακό οι άνθρωποι, αλλά μου φάνηκε λίγο βάρβαρο το θέαμα! Τα ψαράκια που έχω εγώ στο ενυδρείο μου εκείνοι τα τρώνε...!

Το σκέφτεστε να οι ντόπιοι να έχουν ενυδρεία με πέρκες, σπάρους, γείλους και κοκοβιούς και να βλέπουν βιντεάκια από τα δικά μας ψαρέματα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι πως κάνουνε τίποτα κακό οι άνθρωποι, αλλά μου φάνηκε λίγο βάρβαρο το θέαμα! Τα ψαράκια που έχω εγώ στο ενυδρείο μου εκείνοι τα τρώνε...!

Το σκέφτεστε να οι ντόπιοι να έχουν ενυδρεία με πέρκες, σπάρους, γείλους και κοκοβιούς και να βλέπουν βιντεάκια από τα δικά μας ψαρέματα?

διολου απιθανο αν ειχαν και τις ανεσεις(χρημα,ιντερνετ κλπ)που εχουμε εμεις..... :unsure:
Link to comment
Share on other sites

άκυρο!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Σε εμας φαινετε βαρβαρο,παραξενο και μας εκνευριζει επειδη αυτα τα ψαρια τα εχουμε στα ενυδρεια μας και χαιρομαστε που τα βλεπουμε ετσι αρμονικα...

Και τους βλεπουμε αυτους σαν δολοφονους...Αλλα μια χαρα τρωμε τις τσιπουρες,τους γαυρους ,τα λαυρακια ,τον μπακαλιαρο και πολλα αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Αλλα μια χαρα τρωμε τις τσιπουρες,τους γαυρους ,τα λαυρακια ,τον μπακαλιαρο και πολλα αλλα...

Εγώ γενικώς προτιμώ το μοσχαράκι....

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικότατο πιστεύω αν σκεφτεί κανείς ότι στο survivor τρώγανε αυτοκρατορες!Η πείνα τι κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχω ακούσει ότι κάποια από τα μικρά ψαράκια που εμείς τα διατηρούμε στα ενυδρεία μας, στα μέρη όπου ζούν είναι σε τόση μεγάλη αφθονία που τα χρησημοπειούν για λίπασμα στα χωράφια τους :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχω ακούσει ότι κάποια από τα μικρά ψαράκια που εμείς τα διατηρούμε στα ενυδρεία μας, στα μέρη όπου ζούν είναι σε τόση μεγάλη αφθονία που τα χρησημοπειούν για λίπασμα στα χωράφια τους :blush:

:rolleyes::rolleyes::thumbup:

:hysterical::hysterical::rasp:

Δεκα κοιλα λιπασμα θελω τοτε ,σε ζωντανη μορφη και τζαμπα :unsure::bowdown::bowdown:

Υ.Σ. Αληθεια ισχυει κατι τετοιο???

Έγινε επεξεργασία - Thodwrhs
Link to comment
Share on other sites

Όχι πως κάνουνε τίποτα κακό οι άνθρωποι, αλλά μου φάνηκε λίγο βάρβαρο το θέαμα! Τα ψαράκια που έχω εγώ στο ενυδρείο μου εκείνοι τα τρώνε...!

Το σκέφτεστε να οι ντόπιοι να έχουν ενυδρεία με πέρκες, σπάρους, γείλους και κοκοβιούς και να βλέπουν βιντεάκια από τα δικά μας ψαρέματα?

Οταν ξεκιναγα με τους δισκους το '82, αγορασα καποια βιβλια (το διαδυκτυο δεν υπηρχε ουτε σαν ονειρο) για να μπορεσω να μαθω πραγματα. Φανταζεσαι το σοκ που επαθα οταν σε μια φωτογραφια ειδα τον Dr. H. Axelrod να τρωει με μερικους ιθαγενεις, πρασινους δισκους; :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Οταν ξεκιναγα με τους δισκους το '82, αγορασα καποια βιβλια (το διαδυκτυο δεν υπηρχε ουτε σαν ονειρο) για να μπορεσω να μαθω πραγματα. Φανταζεσαι το σοκ που επαθα οταν σε μια φωτογραφια ειδα τον Dr. H. Axelrod να τρωει με μερικους ιθαγενεις, πρασινους δισκους; :unsure:

Αυτό σημαίνει πως θα μας κάνεις το τραπέζι? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::bowdown::bowdown::unsure:

Εμένα να μου κατήσεις Blue Diamond!

Link to comment
Share on other sites

το φαΐ στο συγκεκριμενο ποστ είναι για γατόψαρα Νίκο οπότε μάλλον θα φάμε τα PLECO σου :unsure:

Link to comment
Share on other sites

το φαΐ στο συγκεκριμενο ποστ είναι για γατόψαρα Νίκο οπότε μάλλον θα φάμε τα PLECO σου :thumbup:

:D Για τολμήστε :bigemo_harabe_net-167::thumbup::bigemo_harabe_net-173::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φερω να απλωσω δυχτι :thumbup::thumbup::thumbup:

Υ.Σ. Παλι μποτες θα ποιασω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...