Jump to content

ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ


EIOY

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΟΥ (ΦΙΝ ΡΟΤ) ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ!

ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΞΑΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΤΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ, ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ, ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΜΠΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΣΟΡΟΠΙΑ!

Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΥΝ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩΕΙ!ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΦΙΛΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ BETA BASICS ΟΣΟ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗΣ ΗΤΑΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟ!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ FIN ROT ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ?

ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!

ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΠΕΣ ΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Ο ΨΑΡΗΣ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

***αν μπορεις γραφε με μικρα ελληνικα.ετσι ειναι σαν να φωναζεις.....

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κανενα προβλημα αλλα εκτος του οτι αυτο δεν ισχυει δεν μπορω να το καταλαβω πως εχει διονιστει αυτη ι ιδεα, θα μπορουσες να μου δωσεις και μια συμβουλη μαζι με την παρατηρηση σου! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Οι μονομαχοι δεν ειναι ψαρια που τρελαινονται για κολυμπι.

Τους αρεσε να πιανονται μεσα σε φυτα ή ξυλα και να ξεκουραζονται.

Ιδιως αν εχει μεγαλη ροη το νερο, κατι που δεν του αρεσει.

(Σου παραθετω φωτο απο τον δικο μου σε σταση "ιπποκαμπος" στηριζομενος στο φυτο polysperma, δεξια του)

Ασχημο συμπτωμα ειναι ομως, αν δεν κραταει ισορροπια ή πεφτει στο πλευρο του.

Για ασθενειες θα περιμενεις απαντηση απο τους "γιατρους" του φορουμ, ανοιγωντας θεμα στις Ασθένειες Γλυκού Νερού, δινοντας πληρη στοιχεια για το ενυδρειο και το ψαρι βαζωντας αν ειναι δυνατον και φωτογραφιες ή βιντεο, ωστε να γινει πιο ευκολα διαγνωση.

Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

τα πτερύγια που έχουν κοντίνει είναι μήπως και άσπρα στις ακρες τους?

Link to comment
Share on other sites

τα πτερύγια που έχουν κοντίνει είναι μήπως και άσπρα στις ακρες τους?

το εχει περασει αυτο το σταδιο τωρα εχουν μικρυνει κατα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα πετ σοπ στην Λαμια;

Αν θες πες μου ποιες μαρκες εχουν, αν υπαρχει καποιο πετ σοπ για να σου πω τι θα παρεις αλλα θα πρεπει να του παρεις ενα ενυδρειακι με φιλτρο και θερμοστατη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...