Jump to content

Duisburg 2008!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Άν και δέν ανοίξαμε θέμα πρίν πάμε, οφείλουμε όμως να πούμε σε όλους πώς ήταν το παγκόσμιο πρωτάθλημα Δίσκων στο Duisburg της Γερμανίας.

Μόλις εχθές το απόγευμα επιστρέψαμε (10+ άτομα) και με μ'ια λέξη έχω να πώ ότι ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!!

Προσωπικά κέρδισα πάρα πολλά σαν χομπίστας και έκανα πολλές και ενδιαφέροντες γνωριμίες με χομπίστες του εξωτερικού...

Βεβαίως και η παρέα μας ήταν φανταστική (άν και πλακωνόμασταν συχνά σαν ελληνάρες που είμαστε :thumbup: ) και επιγραμματικά αναφέρω κάποιους από εμάς....

Husky_Jim,Nidal,ΣΤΑΜΑΤΗΣ,ΙΣΤΕΛΛΑΣ,Pan,Rebelos,Πάνος,Βιργινία,Ηλίας και άλλοι πολλοί......

post-2-1223293918_thumb.jpg

Θα ακολουθήσουν και φωτογραφικά άρθρα τόσο για το πρωτάθλημα όσο και για την επίσκεψη στο μεγαλύτερο πέτσοπ του κόσμου Zajac!!!!

Έχουμε πάνω από 2500 φωτό οπότε έχει πολλλλλύύύύύύύ υλικό............. :thumbup:

υστ.Για πε'ιτε και οι υπόλοιποι πώς περάσαμε......................

Link to comment
Share on other sites

O nidal πως πήγε με τον διαγωνισμό?

Δέν πήραμε την κούπα ούτε ο Νιντάλ στους άγριους ούτε ο Ηλίας αλλά υπήρξαν πολλές παρατυπίες στον διαγωνισμό που προσωπικά θεωρώ ότι ήταν ένα 'μελανό' σημείο στην όλη διοργάνωση.....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη εντύπωση έκανε η πολυπληθής Ελληνική συμμετοχή στους διοργανωτές και έκαναν συνεχείς αναφορές σε αυτό .

Η δε συναντήσεις δεν ήταν μόνο με χομπιστες αλλά και με πολλά μεγάλα ονόματα στο χώρο μας .

Ιδιαίτερη εκτίμηση προς όλους τους Ελληνες απο το Heiko Bleher ο οποιος έχει πλέον μια ξεχωριστή σχέση με το Nidal που δεν δίσταζε να κάνει συνεχείς αναφορές προς τους ξένους .

Link to comment
Share on other sites

καλη φαση..!!!!!

ολα καλα,βρηκατε τιποτε το ενδιαφερον στον ζαγιακ.... :thumbup::thumbup::D:thumbup: ???

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονο για φωτογραφιες!!!

Παλι τα ματακια μου θα... :thumbup::thumbup::thumbup: βγουνε με αυτα που θα δω..

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονο για φωτογραφιες!!!

Παλι τα ματακια μου θα... :thumbup::thumbup::D βγουνε με αυτα που θα δω..

Δέν φαντάζεσε ΤΙ θα δείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθατε παιδιά!! Περιμένουμε φωτογραφικό ρεπορτάζ και πολλές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω με την σειρα μου οτι περασαμε απιστευτα οπως ειπε και ο Δημητρης. Οι φωτος θα τα πουνε ολα αλλα οπως καταλαβαινετε χρειαζονται ξεσκαρταρισμα μιας και 2500 φωτος θα μας παρει κανα μηνα να τις ανεβασουμε (HOL να σαι καλα).

Stay tuned λοιπον....

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε καιπάλι στα πάτρια εδάφη......γεμίσατε τις αποσκευές σας με απίθανες και πάμπολες εμπειρίες και αυτό απο μόνο του φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε στην πατριδα!!!! Ελπιζω να περασατε καλα και να αποκομησατε εμπειριες!!!

Περιμενουμε φωτο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηλθατε παίδες απο την εκθεση των σπουδαίων!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oλο το κλιμα ηταν απεριγραφτο μονο οποιος παει θα μπορεσει να καταλαβει, η παρεα απιθανη και περασαμε τελεια ευχαριστω ολα τα παιδια .Σαν χομπιστας και σαν ανθρωπος μονο κερδισμενος μπορω να πω οτι βγηκα απο ολο αυτο.Το μονο μελανο σημειο για μενα ηταν οτι ολες οι διαλεξεις εκτος απο του Heiko που ειμασταν ολοι οι ελληνες πρωτο τραπεζι πιστα :thumbup: ηταν αποκλειστικα στα γερμανικα πραγμα ανεπιτρεπτο απο τους διοργανωτες για το μεγαλυτερο παγκοσμιο διαγωνισμο δισκων.

Link to comment
Share on other sites

Αν με παίρνατε μαζί να σας έκαμνα μετάφραση δεν θα ζητούσα και πολλά μόνο εισιτήρια ξενοδοχείο και τροφή.

Χαίρομε που περάσατε καλά και εύχομαι να πάτε και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθατε πίσω παιδιά,

περιμένουμε εν αγωνίως φωτό :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Και οσο περιμενετε τους υπολοιπους να ανεβασουν φωτογραφιες (Ατιμη Canon που με "πουλησες" απο την πρωτη μερα!!!) ριξ'τε μια ματια στο site του Bleher οπου κανει και αναφορα στο Aquazone Team!!!

Βιοτοπικα Ενυδρεια!

Διαγωνισμος!

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμ.κουκλος ο ψαρης σου νινταλ μου..... :thumbup:

νομιζω οτι το γεγονος και μονο της συμμετοχης σου,μαζι με το γεγονος οτι αναφερεται και στο επισημο σαιτ του δοκτωρ.....τα λεει ολα...!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΝΤΑΛ,την επομενη φορα και με την κουπα ΦΙΛΕ μου...!!!! :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι το σχόλιο του Bleher για τη συμμετοχή σου, αποτελεί την καλύτερη διάκριση.

Τα συγχαρητήριά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και στον Nidal, αλλά και στα παιδιά που πήγαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν όλοι τους ένα μεγάλο μπράβο!!!

Αλλά και λίγο ξύλο :thumbup: που δεν βάζουν φώτο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν όλοι τους ένα μεγάλο μπράβο!!!

Αλλά και λίγο ξύλο :thumbup: που δεν βάζουν φώτο :thumbup:

Είναι πάνω από 2500+ φωτογραφίες με μέγεθος μεγαλύτερου των 8 γίγα...όπως καταλαβαίνεις το ξεκαθάρισμα,σμίκρυνση,βελτίωση θέλει αρκετό καιρό......Το παλεύουμε όμως....... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

H κατηγοριοποιηση σχεδον τελειωσε. Jim καλο κουραγιο με τα υπολοιπα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...