Jump to content

Acanthurus Olivaceous προβλημα


Recommended Posts

Καλησπεπα σε ολους.εχω εναν Acanthurus olivaceous στο ενυδρειο μου και εδω και 3 ημερες εχει βγαλει πανω του κατι λεκεδες μαυρους δυστυχως δεν μπωρω να το βγαλω φωτο γιατι κρυβεται.Ξερει κανεις τι μπoρει να ειναι?εχω φαει το ιντερνετ και δεν μπορω να βρω κατι?τα φωτα σας pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΣΟΥ ΑΡΡΩΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΨΑΡΙΟΥ.. ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗΣ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΓΥΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΜΕ ΦΩΤΟ..

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο τον εχεις στο ενυδρειο, τι αλλα ψαρια εχει μαζι του;

Σε αυτο το ψαρι σαν μαυρες λεκεδες ειναι απο τα χτιπηματα, αλλα πρειπει να βαλεις και φωτο για να το δουμε καλυτερα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ.... ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΖΕΙ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ BICOLOR ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΤΑ ΦΥΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ!!! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ.... ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΖΕΙ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ BICOLOR ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΤΑ ΦΥΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ!!! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...

Καλό είναι να μην βγάζουμε αυθαίρετα συμπεράσματα την στιγμή που δεν υπάρχουν στοιχεία, και να μην ταυτίζουμε την ασθένεια ενός ψαριού με ένα άλλο και μάλιστα διαφορετικού είδους

ΥΓ. θα σε παρακαλέσω να γράφεις με πεζά γράμματα

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που δεν απαντησα σε κανεναν αλλα το αγαπημενο μου ψαρι το επομενο πρωι βρεθηκε νεκρο.μεσα στο ενυδρειο μαζι με τον acanthuro ειχα και ενα goby το οποιο βεβαια συνεχειζη και υπαρχει χωρισς κανενα απολυτοσ προβλημα.Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας και τισ αμεσες απαντησης σας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...