Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ


Recommended Posts

γεια σου Γιάννη

θα πατήσεις την υπογραμμισμένη λεξούλα που λέει (Forum) και θα βρεις όλες τις κατηγορίες που υπάρχουν, έτσι το ερώτημα που έχεις θα το βάλεις στην σωστή κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Γιάννη

θα πατήσεις την υπογραμμισμένη λεξούλα που λέει (Forum) και θα βρεις όλες τις κατηγορίες που υπάρχουν, έτσι το ερώτημα που έχεις θα το βάλεις στην σωστή κατηγορία.

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΩ, ΤΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ.ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΗ ,ΜΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΤΟΣΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΨΑΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 96ΛΙΤΡΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΣΥΜΒΑΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΕΔΩ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΣΕΙΣ ΔΗΛ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 επιλογές... ή κάνεις από την αρχη όσα "ιατρικά" κόλπα σου λένε κάποιοι έμπειροι ή κάνεις τα δικά σου κόλπα και θα ανακαλύψεις με τον καιρό αν όλα πάνε καλά...

Και βέβαια να ξέρεις οτι αν επιλέξεις λάθος, τα ψάρια θα την πληρώσουν, εκτος και αν δεν σε πειράζει να αγοράζεις καινουρια ψάρια κάθε μήνα οπότε πάσο.

Link to comment
Share on other sites

EΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΑ ΤΗΣ SERRA ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΠΑΣΤΙΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΚΤΛ.ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ.ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο σου το εχεις μονο δυο μηνες ετσι δεν ειναι?

Γι αυτο λες οτι ολα ειναι μια χαρα...

2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ

Μπορείς να ασχοληθείς μ’ένα άλλο χόμπι χωρίς ζωντανούς οργανισμούς και κάνε όση πλάκα θέλεις

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΑΔΑ.ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΟΜΠΥ Η ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΛΕΩ ΕΣΕΝΑ ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΧΟΜΠΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ δεν θέλεις να καταλάβεις όλα αυτά που σου έχουν αναφέρει στα ποστ

ΥΓ... Κ’εγω πάντοτε σοβαρά μιλώ

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα παιδια ηρεμα

Φιλε Γιαννη αν ηξερες λιγο το υφος που γραφει ο NAVY τοτε θα καταλαβαινες πως μονο για καλο το λεει κ για κανεναν αλλο λογο.

Αυτα !!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΝ ΚΛΟΥΝ ΤΟ ΠΑΓΚΑΣΙΟΥΣ ΤΟ ΓΚΟΥΡΑΜΙ ΤΑ ΣΚΑΛΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΙ ΤΑ ΝΕΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΖΕΜΠΡΑ ΣΕ 96 ΛΙΤΡΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΔΗΛ ΣΕ 40 ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΥΓΕΣ Ε

Link to comment
Share on other sites

( ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ )

Δικά σου λόγια είναι………….προχώρα στην πράξη και θα είμαστε δίπλα σου.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

OK ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΗ Ο ΕΝΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΙΟΣ ΤΑ ΠΕΤ ΣΟΠ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

OK ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΗ Ο ΕΝΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΙΟΣ ΤΑ ΠΕΤ ΣΟΠ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

Aυτό θα στο δείξει ο χρόνος, πάντος μάθε να εμπιστεύεσαι ανθρώπους που σου δίνουν τσάμπα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

H ΛΑΜΠΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ 18ΒΑΤ Τ8 60ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΙΑ 96ΛΙΤΡΑ ΦΥΤΕΜΕΝΟ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ

την ερώτηση σου πρεπει να την γράψεις στην σωστή κατηγορία......

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=55

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ασχοληθείς μ’ένα άλλο χόμπι χωρίς ζωντανούς οργανισμούς και κάνε όση πλάκα θέλεις

:thumbup::thumbup::thumbup:

Γιά σκέψου φίλε Γιάννη να έλεγε η μητέρα σου έλα μωρέ γιατί να αλλάζω τον Γιαννάκη κάθε φορά που κάνει κακά του ή έλα μωρέ γιατί να τον ταίζω όποτε πεινάει ή έλα μωρέ αρώστησε θα περάσει απο μόνο του ή έλα μωρέ γιατί να του καθαρίζω τα ρούχα του...και πολλά πολλά άλλα, φίλε Γιάννη τα ψάρια είναι όπως είπε και ο NAVY ζωντανοί οργανισμοί και όχι μόνο αυτό στην φύση απο μόνα τους μπορούν και ξέρουν να αυτοσυντηρούνται απο την στιγμή όμως που εμείς τα πιάνουμε τα αιχμαλοτίζουμε και τα κλείνουμε σε μία κονσέρβα άσχετα αν αυτό΄λέγετε ενυδρείο και δεν μου λέει κάτι άν είναι 50 ή 5000 λίτρα είμαστε όχι νομικά αλλά ηθικά υποχρεομένοι να τους παρέχουμε όχι καλές αλλά τις βέλτιστες συνθήκες διαβίωσεις είναι στοιχειώδεις συμπεριφορά που μας χωρίζει απο τα ζώα και λέγετε πολιτισμός και μήν σου φαίνετε παράξενο που εδώ μέσα διαβάζεις τόσες πληροφορίες,το 90% απο τα παιδιά που απαρτίζουν αυτό το forum είναι άρρωστοι με το ενυδρείο τους ασχέτος μεγέθους είδους κλπ...

Καλό θα ήταν να αλλάξεις την αποψή σου για αυτά τα πανέμορφα πλάσματα αλλιώς όπως είπε και ό NAVY...

Πάντα φιλικά και με ήρεμο ύφος καθότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε εύκολα... :D

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω καταλαβει κανεις τα δικα σου. Σου ειπαμε οτι απορια

θες βαλ'την στην καταλληλη κατηγορια να το συζητησουμε και συνεχιζεις

να γραφεις εδω.

Δεν χρειαζεται να γινεις ''επιστημονας'' 5 πραγματα πρεπει να μαθεις

Υ.Γ προσωπικα τα ενυδρεια μου δεν τα εχω για χαβαλε.

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::thumbup::thumbup:

Γιά σκέψου φίλε Γιάννη να έλεγε η μητέρα σου έλα μωρέ γιατί να αλλάζω τον Γιαννάκη κάθε φορά που κάνει κακά του ή έλα μωρέ γιατί να τον ταίζω όποτε πεινάει ή έλα μωρέ αρώστησε θα περάσει απο μόνο του ή έλα μωρέ γιατί να του καθαρίζω τα ρούχα του...και πολλά πολλά άλλα, φίλε Γιάννη τα ψάρια είναι όπως είπε και ο NAVY ζωντανοί οργανισμοί και όχι μόνο αυτό στην φύση απο μόνα τους μπορούν και ξέρουν να αυτοσυντηρούνται απο την στιγμή όμως που εμείς τα πιάνουμε τα αιχμαλοτίζουμε και τα κλείνουμε σε μία κονσέρβα άσχετα αν αυτό΄λέγετε ενυδρείο και δεν μου λέει κάτι άν είναι 50 ή 5000 λίτρα είμαστε όχι νομικά αλλά ηθικά υποχρεομένοι να τους παρέχουμε όχι καλές αλλά τις βέλτιστες συνθήκες διαβίωσεις είναι στοιχειώδεις συμπεριφορά που μας χωρίζει απο τα ζώα και λέγετε πολιτισμός και μήν σου φαίνετε παράξενο που εδώ μέσα διαβάζεις τόσες πληροφορίες,το 90% απο τα παιδιά που απαρτίζουν αυτό το forum είναι άρρωστοι με το ενυδρείο τους ασχέτος μεγέθους είδους κλπ...

Καλό θα ήταν να αλλάξεις την αποψή σου για αυτά τα πανέμορφα πλάσματα αλλιώς όπως είπε και ό NAVY...

Πάντα φιλικά και με ήρεμο ύφος καθότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε εύκολα... :D

φιλε κωστα καλησπερα λιγο καθυστεριμενα βεβαια αλλα ειχα δουλειτσα.εχεισ δικαιο αλλα αν ακουγεσ και εσυ διαφορετικα πραγματα για το ιδιο αντικειμενο μπορει και εσυ να αντιδρουσεσ ετσι.τελοσπαντων εγω δεν εχω τιποτα κακο με κανεναν sorry αν παραφερθηκα . καλη σου νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω καταλαβει κανεις τα δικα σου. Σου ειπαμε οτι απορια

θες βαλ'την στην καταλληλη κατηγορια να το συζητησουμε και συνεχιζεις

να γραφεις εδω.

Δεν χρειαζεται να γινεις ''επιστημονας'' 5 πραγματα πρεπει να μαθεις

Υ.Γ προσωπικα τα ενυδρεια μου δεν τα εχω για χαβαλε.

Φιλικα

γεια σου φιλε .για πεσ μου τον τροπο που την βαζεισ στην καταλληλη κατηγορια . και πεσ μου και τα πεντε πραγματα που πρεπει να μαθω.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

Αυτά που έχεις ''διαβάσει'' σίγουρα δεν είναι για 5 χρόνια και το αποδυκνείεις διαρκώς με τα λόγια σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...