Jump to content

Sos Gappy


hpc

Recommended Posts

εχω 4 guppies εδω κ 2 εβδομαδες και εχθες ξεκινησαν να κρυβονται τα 2.το πρωτο κρυβεται πισω απο ενα φυτο ενω το αλλο κρυβεται αναμεσα στα φυτα.το ενυδρειο ειναι στα 220 λιτρα,με πλαστικα φυτα κ 'τρεχει΄ κοντα στα 2 χρονια.δωστε μου τα φωτα σας σας παρακαλω γιατι εχω αγχωθει... :chair:

Link to comment
Share on other sites

να μας δωσεις περισσοτερα στοιχεια για το ενυδρειο σου....

τι αλλα ψαρια εχεις μεσα,ποιες ειναι συνολικα οι μετρησεις σου,καθε ποτε αλλαζεις νερο,θερμοκρασια,κλπ...

Link to comment
Share on other sites

εχω 4 φαντασματα,1 πλακοστομο κ 4 νεον.η θερμοκρασια μου ειναι στους 25 σταθερα,φιλτρο εξωτερικο hages 680 l/h.οσο για μετρησεις,εχω να το μετρησω ενα τριμηνο γιατι ποτε δεν ειχα προβλημα κ σταματησα να μετραω.μεσα στο φορουμ διαβασα οτι παιζει να ειναι και απο διατροφη...τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Για να κρυβονται καποιο ψαρι ¨η ψαρια τα κυνηγουν.

Link to comment
Share on other sites

φαντάσματα ? -> Για δώστε φίλοι την ονομασία γιατί δεν την έχω.

να υποθέσω οτι κρύβονται τα female ?

Link to comment
Share on other sites

σημερα δεν εχει κρυφτει κανενα,τσιμπημενες ουρες δν εχουν οποτε ολα ειναι κομπλε κ μες στην τρελη χαρα...οσο για τα φαντασματα,επιστημονικο ορο δν ξερω,ειναι 2 ποντοι το καθενα κ διαφανα τοσο που φαινεται το κοκκαλο τους

Link to comment
Share on other sites

σημερα δεν εχει κρυφτει κανενα,τσιμπημενες ουρες δν εχουν οποτε ολα ειναι κομπλε κ μες στην τρελη χαρα...οσο για τα φαντασματα,επιστημονικο ορο δν ξερω,ειναι 2 ποντοι το καθενα κ διαφανα τοσο που φαινεται το κοκκαλο τους

African glass catfish

Φιλήσυχα έως και αδιάφορα! Μάλλον στρεσαρίστηκαν από τα αρσενικά...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η σύνθεσή σου είναι λίγο λάθος... Τα τέτρα θέλουν μαλακό και όξινο νερό, ενώ τα ζωοτόκα το αντίθετο... Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτό είναι το κύριο πρόβλημα που έχεις τώρα... :chair:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...