Jump to content

Frontosa Eating Gold-fish


sarevock

Recommended Posts

Δεν το κανουν μονο με φροντοζα αλλα και πολλα αλλα ειδη....

:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κανουν μονο με φροντοζα αλλα και πολλα αλλα ειδη....

:)

+1

...και που να δείτε τί κάνουν με τα piranhas...

... τους δίνουν ποντίκια, βατράχια κλπ.

...εννοείται ζωντανά.

Μια αναζήτηση στο youtube και θα φρίξετε.

Link to comment
Share on other sites

:)

Πριν λιγες μερες αγορασα 5 alge eater (κιτρινους) πανεμορφα ψαρακια ,συγχωρεστε που δεν ξερω να σας πω την κανονικη τους ονομασια..

Για να μην τα πολυλογω το 1 δυστυχως εγινε λεια των rope fish ..(σηκωνω λιγο μπινελικι..) τα αλλα μεταφερθηκαν αμεσως σε αλλο ενυδρειο.

Μονο κατι μαμακες σαν και αυτον θα μπορουσαν με ενα τετοιο σκηνικο αντι να τα βαλουν με τον εαυτο τους (που δεν θα ηταν δυνατον ,αφου τα αγορασε ετσι και αλλιως για αυτην την δουλεια) ..να τραβηξουν και Video .

Μπραβο τρομερο κατορθωμα..

Αν και δεν μου αρεσουν καθολου αυτα τα ψαρια ,εχουν τραβηξει τα πανδεινα και ενω ειναι αυτα που "γεννησαν " και διαδοσαν το χομπι μας εξακολουθουν να εχουν ελαχιστη εκτιμηση απο ανθρωπους που θα επρεπε να εχουν την ιδια απο εμας

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι μιλάμε τώρα, αυτά τα πράγματα είναι απλά απαράδεκτα και γίνονται μόνο από ηλίθιους που προσβάλουν τον χώρο των ενυδρείων. Θα έπρεπε να τους ρίχνουν στα λιοντάρια για να δούνε και αυτοί πως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι στα λιοντάρια, στους καρχαρίες θα πρεπε να τους ρίξουν !!!! Να δουν την γλύκα.... Εγώ έχω ένα χρυσόψαρο και το λιγότερο που μπορώ να πω για τον τύπο που τράβηξε το βίντεο είναι ότι είναι αρρωστημένος και λυπάμαι όποιο ψαράκι και γενικότερα κατοικίδιο βρεθεί στο δρόμο του :):)

Link to comment
Share on other sites

:):thumbup::thumbup: Δέν το καταλαβαίνω ....σύμφωνα με στατιστικές ,ενώ υπάρχουν σε παγκόσμια κλίμακα 4 γυναίκες για έναν άνδρα ή για να μήν παρεξηγηθώ ένας άνδρας για 4 γυναίκες...δέν ξέρω αν με καταλαβαίνετε...εννοώ ότι η @$#@%$# πάει σύνεφο...αυτοί οι άνθρωποι δέν μπορούν να ασχοληθούν με κάτι άλλο; τι να πώ; Αυτό το πράγμα το θεωρούν μέρος του χόμπι; :) Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

αισχος :thumbup::thumbup::):):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι.

Ο μ@λ@κ@ς.

Εγω του απαντησα κιολας.

Πρεπει να τον ριξουν στους καρχαριες και να βαλουν και death metal α παιζει να το ευχαριστηθει.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι.

Ο μ@λ@κ@ς.

Εγω του απαντησα κιολας.

Πρεπει να τον ριξουν στους καρχαριες και να βαλουν και death metal α παιζει να το ευχαριστηθει.

:):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

αισχος :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

KAI POU NA DEIS TA OSCAR MOU TH TRONE :rolleyes:

τι τρωνε?

Link to comment
Share on other sites

OTI KINITE EKTELEITE!!! MOY EXOUN KATASPARAKSI OLA TA PSARIA....TI LAMPYDOXROMIDES TI ZEMPRES TI MIKRA OSCAR TA PANTA FILE

Link to comment
Share on other sites

[OTI KINITE EKTELEITE!!! MOY EXOUN KATASPARAKSI OLA TA PSARIA....TI LAMPYDOXROMIDES TI ZEMPRES TI MIKRA OSCAR TA PANTA FILE

Link to comment
Share on other sites

ξεφτιλα............ :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

OTI KINITE EKTELEITE!!! MOY EXOUN KATASPARAKSI OLA TA PSARIA....TI LAMPYDOXROMIDES TI ZEMPRES TI MIKRA OSCAR TA PANTA FILE

Και δε μου λες;Τι δουλεια εχουν οι λαμπιντο και τα ζεμπρα με τα οσκαρ;

Link to comment
Share on other sites

ta megala den mou ta peirazoune ta mikra mou ekteloun.... otan einai nistika... sinithos kamia kinisi otan ta exo xortata poli...

Link to comment
Share on other sites

Το σχόλιο μου είναι πως πρόκειται για ένα πολύ κακοτραβηγμένο βίντεο!!!!

Από την άλλη δεν το βρήκα και τόσο μακάβριο, με την έννοια ότι απλά το έκανε μία χαψιά... Ούτε αίματα, ούτε να σφαδάζει το ψαράκι. Και ρωτώ: Τί διαφορά είχε το συγκεκριμένο βίντεο με το τάισμα Αρτέμιας? Προσοχή μιλάω για το συγκεκριμένο και μόνο βίντεο, όχι για άλλους @#!!#*&$&*$# που πετάνε ποντίκια σε πιράνχα!

Link to comment
Share on other sites

KAI POU NA DEIS TA OSCAR MOU TH TRONE :rolleyes:

Προσεχε μην φανε και σενα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...