Jump to content

Γεια σας και από 'μένα!!


Giannis P

Recommended Posts

Καλημέρα/καλησπέρα σε όλους,

ονομάζομαι Γιάννης, 23 ετών και είμαι φοιτητής στην Ξάνθη. Πρόσφατα μετακόμισα στις Εστίες του Πανεπιστημίου και αποφάσισα να αποκτήσω ένα ενυδρείο μετά και από την παρότρυνση συμφοιτητή που είχε κ αυτός στο δωμάτιο. Αυτό που πήρα ήταν ένα 54 λίτρων της Eheim που βρήκα σε προσφορά με λάμπα, φίλτρο, θερμοστάτη, θερμόμετρο, πάγκο για στήριξη και 3 χρόνια εγγύηση (Δεν ξέρω αν έκανα καλή επιλογή αλλά εμένα μου φάνηκε η βέλτιστη). Αυτή την στιγμή έχω 10 ψάρια μέσα, και 3 φυτά (τα οποία δεν ξέρω ποια είναι). Δεν σκοπεύω να προσθέσω άλλα ψάρια, αλλά σίγουρα θα βάλω μερικά ακόμα φυτά στις προσεχείς μέρες. Για την ώρα όλα πάνε μια χαρά, δεν μου έχει ψοφήσει τίποτα :) αν και έχω ένα αγριεμένο Gold Gourami το οποίο μου κάνει τη ζωή δύσκολη :)

Να επισημάνω ότι έχω εντυπωσιαστεί από την δουλειά που έχει γίνει στο site γενικά!! Συγχαρητήρια στους Συντελεστές. Είμαι σίγουρος ότι θα βρω πολύ χρήσιμα πράγματα για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου και να κάνω το ενυδρείο μου πιο όμορφο.

Καλή συνέχεια σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

καλως τον στην παρεα μας..!!!

ΥΓ.εκεινο το χρυσο γκουραμι.......παλιοχαρακτηρας εε..??? :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε και καλή συνέχεια...

Έχω περάσει πολύ ωραία στην Ξάνθη ως φοιτητής αν και δεν έμενα στις εστίες. Να περνάς καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες φίλε! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας βρήκες! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...