Jump to content

Recommended Posts

καλημερα.χθες πηγα στο σπιτι ενος φιλου να δουμε μαζι ενα απο τα platy του που μου ειπε πως εχει προβλημα.προσωπικα πρωτη φορα ειδα κατι τετοιο.το ψαρι ειναι πρισμενο , κολυμπαει οπως να ναι και στην κυριολεξια ειναι σαν να εσπασε το κοκκαλο του στη μεση ακριβως και ειναι σαν γαμα.αν ριξει τροφη το ψαρι κολυμπαει και τρωει.μολις φαει ανεβαινει στην επιφανεια σε μια γωνια και καθεται ακινητο.μπορει καποιος να βοηθησει;

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι μη αναστρεψιμη κατασταση...

το μοιραιο μαλλον ειναι καθ'οδον....

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ετσι πιστευω klaz αλλα μηπως να το παλεψουμε λιγο;εχει σχεση πιστευεις με ασθενεια νηκτικης κυστης;και αν ναι μαλλον μη αναστρεψιμη οποτε ευθανασια;

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ετσι πιστευω klaz αλλα μηπως να το παλεψουμε λιγο;εχει σχεση πιστευεις με ασθενεια νηκτικης κυστης;και αν ναι μαλλον μη αναστρεψιμη οποτε ευθανασια;

ας περιμενουμε για σιγουρια και τη γνωμη του ειδικου...ΣΤΑΜΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως μας το περιγράφεις μάλλον είναι σκολίωση .

Αν ειναι κάτι που συνέβη τις τελευταίες ημέρες ίσως να γίνει καλά με καλή διατροφή και βιταμίνες .

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως μας το περιγράφεις μάλλον είναι σκολίωση .

Αν ειναι κάτι που συνέβη τις τελευταίες ημέρες ίσως να γίνει καλά με καλή διατροφή και βιταμίνες .

μια βδομαδα εχει που ειναι ετσι το ψαρι μου ειπε ο φιλος.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ελπίδες .

Αλλαγή διατροφής βιταμίνες στη τροφή και καλή ποιότητα νερού .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...