Jump to content

χαιρετώ


kokourk

Recommended Posts

Γεια σας.Είμαι νέο μέλος σε αυτό το forum.Το όνομα μου είναι Κούρκουλος Κωνσταντίνος.Πήρα το πρώτο μου ενυδρείο πριν 1 χρόνο,αντιμετώπισα τα προβλήματα του αρχάριου και έμαθα λίγα.75 λιτ cayman.Τώρα αγόρασα ένα 210λιτ για enjoy.Χάρηκα.Θα τα λέμε. :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην ομορφη μας παρεα. :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο ΑΖ :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ορισες,καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

κυριε συντονιστα ευχαριστω για το καλωσορισμα.οπως ηδη ανεφερα δεν ειχα δει οτι ειναι μηνος το θεμα.οσο για το οσους δεν αληθευει γιατι ενας απαντησε και μαλιστα προσβλητικα προς εμενα.οποτε προς αυτον θα επρεπε να εχει γινει η επιπληξη.δηλαδη οποιος ειναι νεος δεν μπορει να μιλησει οπως θελει?γιατι ο κυριος που συμφωνουσε δεν πειραχτηκε?αν θελετε ας μς διαγραψετε γιατι ετσι θα φανει οτι δε με εκφραζει το φορουμ σας.κατα τα αλλα εχω ενα 75λιτ me εσωτερικο filtro που εχει φιλοξενησει labs,kenyi,greshakei,estherae,melanochromis,socolofi,demasoni,lombardoi,frondosa,albino,synodonti k.a και προσφατα αγορασα ενα 210 λιτ με εξ.φιλτρο sera 1100.στο παλιο εχω αντιμετωπισει περιπτωσεις αλγης,fungus,αυξημενων νιτρικων και πολεμων στην αρχη.διαβαζω για τα ειδη ψαριων και δεν ειμαι τοσο αρχαριος.αλλωστε μπορειτε να το δειτε και απο μερικες απαντησεις μου στις αφρικανικες κικλιδες.το νεο το πηρα για enjoy.αν δεν κανετε επιπληξη στο δια θα σας παρακαλεσω να με διαγραψετε.δεν εχω θεση εδω.

με εκτιμηση

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας!!

Μπορείς να γίνεις πιο σαφής στη δημοσίευσή σου Νο 8.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας!!

Μπορείς να γίνεις πιο σαφής στη δημοσίευσή σου Νο 8.

Αναφέρεται σε ΑΥΤΟ

κυριε συντονιστα ευχαριστω για το καλωσορισμα.οπως ηδη ανεφερα δεν ειχα δει οτι ειναι μηνος το θεμα.οσο για το οσους δεν αληθευει γιατι ενας απαντησε και μαλιστα προσβλητικα προς εμενα.οποτε προς αυτον θα επρεπε να εχει γινει η επιπληξη.δηλαδη οποιος ειναι νεος δεν μπορει να μιλησει οπως θελει?

Μαλλον μιλαω με μικρο παιδι!!!

Κανεις δεν μιλησε προσβλητικα σε σενα! Εσυ στο πρωτο σου ποστ απαντησες με ειρωνια και εξυπναδουλα.

Και οχι, κανεις ειτε νεος ειτε παλιος δεν μπορει να μιλαει οπως θελει!!! Τα γραφομενα πισω απο ενα πληκτρολογιο ευκολα παρεξηγουνται.

Ας τελειωσουμε το θεμα εδω ομως. Καλωσηρθες στο ΑΖ και καλη παραμονη..................

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...