Jump to content

Βαθμοί γαρίδων Red Crystal


Recommended Posts

Κάτι πολύ βασικό για όποιον θέλει να πειραματιστεί με αναπαραγωγή του συγκεκριμένου είδους.

Περισσότερα εδώ...http://www.planetinverts.com/

Χθες αγόρασα τις πρώτες μου red crystal (3)

Φώτο, όταν αξιωθεί η κοπέλα μου να μου φέρει την ψηφιακή της...Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους και τις υπόλοιπες από εσάς, αλλά κάθε φορά που αναφέρω κάτι για το ενυδρείο στραβομουτσουνιάζει, ίσως πρέπει να ανοιχθεί κατηγορία για το συγκεκριμένο θέμα...άσχετο :):P

post-8460-1227702859_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή μόνο μην αγοράσει κανείς από κει :):P:glare::thumbup: . Memas πού τις βρήκες τις δικές σου;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση... το μοναδικό πετ σοπ που υπάρχει στην Κεφαλονιά αξιώθηκε να τις φέρει, μετά και από δικές μου παραινέσεις, να σκεφτείς ότι μου κάνει εκπτώσεις επειδή του δίνω και πληροφορίες.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα δεν εχω βρει ακόμα.... φέρνουνε διάφοροι κατά καιρούς αλλά μάλλον δεν είναι γαριδοεποχή τώρα

Link to comment
Share on other sites

Άννα έχεις π.μ. :)

Υ.Γ. ..τελικά οι δικές μου είναι B. Οι καλύτερες νομίζω είναι οι S και S+, οι υπόλοιπες είτε έχουν πολύ άσπρο, είτε δεν φαίνονται πολύ οι ρίγες!

Έγινε επεξεργασία - akkornteon
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ red crystal στη Θεσσαλονίκη;

Link to comment
Share on other sites

να την χαιρεσαι, περιμενουμε φωτο.

ίσως πρέπει να ανοιχθεί κατηγορία για το συγκεκριμένο θέμα

μια κατηγορια για το συγκεκριμενο θεμα δεν φτανει φιλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Άννα έχεις π.μ. :P

Υ.Γ. ..τελικά οι δικές μου είναι B. Οι καλύτερες νομίζω είναι οι S και S+, οι υπόλοιπες είτε έχουν πολύ άσπρο, είτε δεν φαίνονται πολύ οι ρίγες!

Nαι, αλλά αν δεις πρόκειται για πολύ έντονο λευκό, δεν είναι αυτό το ημιδιαφανές των πιο μικρών βαθμίδων. Το θέμα είναι ότι αν πάρω γαρίδες της πιο ψηλής και πιο χαμηλής βαθμίδας, τότε θα μπορώ να αναπαράγω όλες τις βαθμίδες? Κάποιος βιολόγος να μας απαντήσει? :glare::)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι βιολογος αλλα νομιζω οτι σε γενικες γραμμες θα αναπαραγεις γαριδακια παρομοια με τους γονεις, θα συμβαινει οχι πολυ συχνα σε τυχαιες χρονικες στιγμες να εχεις και πιο υψηλο grade αλλα και χαμηλοτερο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...