Jump to content

Έμπλεξα!!!


Recommended Posts

Πραγματικά παιδιά είστε η χειρότερη παρέα που έχω μπλέξει ποτέ..... :thumbup:

Με τόσο διάβασμα και ώρες κολλημένος στο pc κάνοντας μόνο 2 κινήσεις να πιάσω τα τσιγάρα και τον καφέ... :P

Έχω καταφέρει να κάψω όλα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...

Χίλιες φορές πρεζάκιας που λέει και ο Πανούσης :buttrock:

Ας μη πω για το άλλο... κάθε φορά που βγαίνω με την κοπέλα μου ή με την παρέα μου... "διάβασα το ένα διάβασα το άλλο" :buttrock:

Αλλά πραγματικά σας ευχαριστώ :glare:

(Χαλάλι σας και τα αποκαΐδια :) )

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πολλοί εδω μέσα έχουν εκφράσει πρόβλημα με τις κοπέλες τους, ότι τους κάνουν παράπονα κτλ και δεν μ' αρέσει αυτός ο κοινωνικός ρατσισμός.... :):P:glare::thumbup::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Μου 'φεγες όλα τα δαχτυλίδια,

και κοιμάμαι τώρα επάνω σε...

...τεστ pH, σωλήνες, κουβάδες, τεστ gH! ψαροτροφές, ενυδρεία, οσμώσεις, κλαδέματα! αεραντλίες, μοτέρ! φλοτέρ! ανεμιστηράκια, μαγιά μπύρας! σωληνάκια, άμμους, χαλίκια, σαλιγκάρια, moonlight! πετσέτες,καπάκια, μα και άλγες!

:):thumbup::P:buttrock::glare::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο τελειο το ποστ αλλα ελιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ0--0χα-0χα-χα-0χα0-χ0-α-0χα-0χα-0αχ-0χα0-χα-0χα0-χα-0χα-0χα-0χα-0χα-0χα-0χα0-χ-0α-0χα-0χα-0χα0-αχ0-χα0-χα-0χα-0αχ-0χα-0αχχα-0χα-00-αχ-α0χ0-χα0-χα0-χα0-χα0-αχ0-χα-0χα-0χα-0-0χα0-χα-0χα-0χα-0αχ-0χα-0α0-χχ0-α0-χα0-αχ-0χα-0αχ-0αχ-0χα-0-0αχ0-α

:):P:glare::thumbup::buttrock::buttrock::bowdown::bowdown::buttrock::buttrock:;)

Link to comment
Share on other sites

:):P:glare::thumbup::buttrock:

Επιμένω πάντως ότι υπάρχει ρατσισμός στο χόμπυ! Δηλαδή το κορίτσι να κάθεται να σας βλέπει να λιώνετε μπροστά από ένα ενυδρείο και να το προσέχετε συνέχεια;; Μα δεν είστε ρομαντικοί βρε παιδιά....

Link to comment
Share on other sites

Ok, κι εγώ πολλάκις έχω ακούσει πολλά και διάφορα παράπονα. Κυρίως τις Κυριακές, όπου πλέον αντί για μεσημεριανή/απογευματινή έξοδο με την κοπέλα έχω αλλαγές νερού και μετρήσεις.

Παρ'όλα αυτά η γυναίκα είναι πάνω απ'όλα! Για να είμαι πιο ακριβής, το ΜΟΝΟ πράγμα που είναι καλύτερο από μία γυναίκα είναι......... δύο γυναίκες.

Link to comment
Share on other sites

Το παρακατω ψαρι θα μπορουσε να ειναι ανετα η κοπελα μου.....

post-4281-1228092410_thumb.jpg

(μουρμουρα)

:P:):glare:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...