Jump to content

βοηθεια για τον βραχο


panoscorfu

Recommended Posts

Παιδια λογω που βρισκομαι σημερα αθηνα να αγορασω τον βραχο σε γνωστο καταστημα στην κηφισια εχει με 14ευρω κουραρισμενο αλλα δεν βρισκω και ιδιαιτερη ζωη επανω του τον εχουν περιπου 1 μηνα μου ειπαν πως ειναι καλυτερα να μην εχει πολλα επανω τα εχουν βγαλει τα πολλα πολλα για καλυτερα τι να κανω???? να προχωρισω στην αγορα του??? θα ειμαι αθηνα μεχρι την πεμπτη και εχω αγχωθει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λογω που βρισκομαι σημερα αθηνα να αγορασω τον βραχο σε γνωστο καταστημα στην κηφισια εχει με 14ευρω κουραρισμενο αλλα δεν βρισκω και ιδιαιτερη ζωη επανω του τον εχουν περιπου 1 μηνα μου ειπαν πως ειναι καλυτερα να μην εχει πολλα επανω τα εχουν βγαλει τα πολλα πολλα για καλυτερα τι να κανω???? να προχωρισω στην αγορα του??? θα ειμαι αθηνα μεχρι την πεμπτη και εχω αγχωθει

καλησπέρα,τα λεφτά σίγουρα δεν είναι λίγα αφού η προέλευση είναι από 3τοκοσμικη χωρα...τώρα για το αν θα πάρεις από εκεί τι να σου πω.....εγώ προσωπικά έχω πάρει και από εκεί χωρίς να έχω τρελαθεί κιόλας από την ποιότητα του βράχου που έχει...η απόφαση δική σου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ο βραχος πρεπει να εχει μια ευχαριστη μυροδια (θαλασσα) οταν ειναι καλος και κουραρισμενος!

Αν σου μυριζει ασχημα τοτε μερος της ζωης του εχει πεθανει!

Link to comment
Share on other sites

Ο βραχος πρεπει να εχει μια ευχαριστη μυροδια (θαλασσα) οταν ειναι καλος και κουραρισμενος!

Αν σου μυριζει ασχημα τοτε μερος της ζωης του εχει πεθανει!

Πραγματικα δεν μυριζε ασχημα αλλα δεν ειχε και ιδιετερη ζωη επανω μυριζε θαλασσα

Link to comment
Share on other sites

για ποσα κιλα μιλαμε?νομιζω πωσ θελω εγω να πουλησω τον βραχο μου για αυτο αν ενδιαφερεσαι πεσ μου....

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχς σκεφτει αλλα σιγουρα λιγιτερο απο τα μαγαζια νομιζω πως εχω 40 κιλα....!στειλε μου πμ για ποσα σε ενδιαφερει για νατο ψαξω κα να σου πω γιτι και εμενα τωρα μου ηρθε... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...