Jump to content

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΣΕ ΚΑΠΑΚΙ Juwel


iki28

Recommended Posts

Μηπως γνωριζει καποιοw αν αλλαζεται ο μετασχηματιστης σε φωτιστικο τησ juwel?Εχει καει οποτε θελει αλλαγη.Ελπιζω να γινετε γιατι τα οικονομικα μου δεν ειναι για νεο φωτιστικο.

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσουμε οτι δεν εισαι σε εγγυηση;

εαν εισαι απλα το επιστρεφεις πισω και περιμενεις το καινουργιο

εαν οχι η προσωπικη μου πειρα (καταραμενες δοκιμες) εχει δειξει οτι ειναι δυσκολο πραγμα εαν επιθυμεις να εχεις κατι εμφανησιμο μετα

δες και αυτα

http://www.xs4all.nl/~trigger/index.html?p...0floramate.html

http://www.xs4all.nl/~trigger/index.html?p...-floramate.html

Link to comment
Share on other sites

Καλά, στέλνω το Link μην το ξεχάσω και το πολύ-πολύ να θεωρηθώ ψώνιο: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=10930 :rolleyes:

Το Juwel 60 ανοίγει πολύ εύκολα και με λίγη προσοχή δεν θα φαίνεται τίποτα μετά. Βέβαια το μοντέλο αυτό πρέπει να ήταν από τα τελευταία μοντέλα του 2002, τα τελευταία (2007-2008) πρέπςι να έχουν πιό καλά σφραγισμένο πλαστικό που δεν ανοίγει από πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Οχι Γιωργο ειναι απο ενα Lido 120 που προσφατα αγορασα απο μια κοπελια απο εδω.Οι λαμπες δουλεψαν το πολυ για 5 ωρες και ξαφνικα παπαλα.Το εδωσα στην κοπελια το πηγε στο καταστημα αλλα ο καταστηματαρχης ενω ειναι μεσα στην εγγυηση δεν το αλλαξε λεγωντας οτι εγω το εκαψα και οτι οι λαμπες ειχαν ωιδωθει στραβα και οτι ειχαν νερο και οτι εξωγιηνοι ηταν αυτοι που εκαψαν το δεντρο στο Συνταγμα και διαφορες αλλες π...ριες.

Οποτε τωρα θελω να δω αν μπορω να το αλλαξω μονος μου.

Link to comment
Share on other sites

Οχι Γιωργο ειναι απο ενα Lido 120 που προσφατα αγορασα απο μια κοπελια απο εδω.Οι λαμπες δουλεψαν το πολυ για 5 ωρες και ξαφνικα παπαλα.Το εδωσα στην κοπελια το πηγε στο καταστημα αλλα ο καταστηματαρχης ενω ειναι μεσα στην εγγυηση δεν το αλλαξε λεγωντας οτι εγω το εκαψα και οτι οι λαμπες ειχαν ωιδωθει στραβα και οτι ειχαν νερο και οτι εξωγιηνοι ηταν αυτοι που εκαψαν το δεντρο στο Συνταγμα και διαφορες αλλες π...ριες.

Οποτε τωρα θελω να δω αν μπορω να το αλλαξω μονος μου.

Μηπως να επιμεινεις καλε μου φιλε,λιγο εντονοτερα,εφ οσον δε συνεβηκε τιποτα απο αυτα;Στο φιναλε επικοινωνησε με τον ιδιο το διανομεα-αντιπροσωπο.

Link to comment
Share on other sites

και πες μας ποιο καταστημα ειναι που δεν το αλλαζει λεγοντας οτι του ερθει στο κεφαλι

για να της λεει κατι τετοιο θα πρεπει να μπορει να αποδειξει οτι το χαλασες εσυ και δεν χαλασε απο μονο του, πρακτικα εαν δεν εχει καποιο εξωτερικο σημαδι απο πτωση τοτε δεν μπορει να κανει τιποτα

ξαναπηγενε ΕΠΕΜΕΝΕ, εχεις δικιο

Link to comment
Share on other sites

Το εν λογω καταστημα ειναι ενα στην Αθηνα κοντα στο Δημαρχειο.

Link to comment
Share on other sites

Το εν λογω καταστημα ειναι ενα στην Αθηνα κοντα στο Δημαρχειο.

Εννοεις αυτο διπλα στο γωνιακο που εχει τον καρχαρια στη βιτρινα;Αν ναι δεν το συζηταω.......απο εκει θα επαιρνα τηλεφωνο τον αντιπροσωπο....... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον αυτο ειναι αλλα δεν ξερω συγουρα μιας και εγω δεν εχω παρε δωσε με αυτο το καταστημα.Η ολη διαδικασια εγινε απο την κοπελια που μου το πουλησε.Δυστηχως εγω δεν μπορω να κανω κατι αλλο εκτος απο το να αλλαξω μετασχιματιστη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...