Jump to content

Ac/dc Live In Athens


Recommended Posts

ΕΛΑ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω αργήσει........... Την κάνω.........

:):rolleyes::hysterical::thumbup::thumbup::buttrock::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα.Απλα δεν εχω δει καλυτερη συναυλια στην ελλαδα.Τι να λεμε τωρα οι παππουδες :) ειναι τερατα

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!!!

3,5 ευρώ το σάντουϊτς και να έχει μέσα μόνο παριζάκι και τυρί???? Που ξανακούστηκε αυτό?

Η καλύτερη συναυλία που έχω δει, μάλλον όχι, καθότι είμαι υπέρ των πιο "ζεστών" καταστάσεων σε μικρότερους χώρους από θέμα feeling καθαρά και μόνο! Αλλά κατ'εμέ είναι το μεγαλύτερο γκρουπ που έχω δει Live και μάλιστα να τα ΣΠΑΕΙ!!!

Και φυσικά για να επιβεβαιώσω την φήμη του γκαντέμη, ενώ πήρα την φωτογραφική μου μηχανή μαζί, τράβηξα 5-6 φωτογραφίες τους The Answer που βγήκαν ως support group και μετά.... πάπαλα!!! Η *μπιπ* μηχανή μου τα'φτησε. Οπότε οι περισσότερες φωτογραφίες είναι από κινητό, δηλαδή ΧΑΛΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα Live που έχω δει!!!!! Ε ρε Angus τρελές αντοχές ο "φούστ$ς" :):rolleyes:

Πρέπει να απαγορευτεί να πλησιάζουν το stage από τα 50 μέτρα ,άτομα άνω του 1.80 γιατί κάνουν ακροβατικά για να δουν άτομα του 1.70 σαν εμένα. :thumbup:

Επίσης ρε παιδιά είπαμε άλλος πίνει άλλος μεθάει...... ανοιχτός ανοιχτός ο χώρος αλλά τα ντουμάνια μου τα έφαγα. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::thumbup::thumbup::buttrock::buttrock::buttrock:

Εχω τραβηξει εγω καλα βιντεο και φωτο Νικο.

Θα τα δεις εντος ...... του ετους :P

ΥΓ ανηκουστο :) εφτασα λιγο αργα (λιγο πριν βγουν οι θεοι) και ειχαν γινει sold out ολα τα κερατακια :rolleyes:

Πηρε κανεις παραπανω ζευγαρι να μου τα πουλησει?

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ ανηκουστο :) εφτασα λιγο αργα (λιγο πριν βγουν οι θεοι) και ειχαν γινει sold out ολα τα κερατακια :rolleyes:

Πηρε κανεις παραπανω ζευγαρι να μου τα πουλησει?

Εγώ αγόρασα κερατάκια λίγο πριν το encore και φίλοι μου πήρανε κατά την έξοδο... :hysterical:

Ποιος σου είπε ότι γίνανε Sold Out???

Σου πουλάω τα δικά μου, αλλά επειδή τα έχω φορέσει κι όλας έχουν πάρει άλλη αξία την οποία δεν ξέρω αν μπορείς να αντέξεις!

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Oι παππούδες όντως τα'σπασαν χτες :) καλύτερο μέρος της συναυλίας ήταν όταν έπαιξε το Thunderstruck και όταν έκανε σόλο ο Angus.......α και ας μην ξεχνάμςε την κυρία που μώλις την δείξαν στην οθόνη εβγαλε την μπλούζα της :hysterical::thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα κερατάκια λίγο πριν το encore και φίλοι μου πήρανε κατά την έξοδο... :)

Ποιος σου είπε ότι γίνανε Sold Out???

Σου πουλάω τα δικά μου, αλλά επειδή τα έχω φορέσει κι όλας έχουν πάρει άλλη αξία την οποία δεν ξέρω αν μπορείς να αντέξεις!

Γκρρρρρρρρ.

Η αυστραλεζα τυπισα μου το ειπε με τα official merchandise των acdc, στην κεντρικη εξοδο απο τις ραμπες (αριστερα απο εκει που καθοσουν η σκαλα) αναμεσα στις μπυρες και στις μπλουζες.

Εκτος κι αν λες για τα μαιμου που πουλαγαν εξω διπλα στις καντινες με τα βρωμικα.

Link to comment
Share on other sites

Γκρρρρρρρρ.

Η αυστραλεζα τυπισα μου το ειπε με τα official merchandise των acdc, στην κεντρικη εξοδο απο τις ραμπες (αριστερα απο εκει που καθοσουν η σκαλα) αναμεσα στις μπυρες και στις μπλουζες.

Εκτος κι αν λες για τα μαιμου που πουλαγαν εξω διπλα στις καντινες με τα βρωμικα.

Δεν ασχολούμαι με μαϊμούδες εγώ! Μιλάω για μέσα στο στάδιο!

Link to comment
Share on other sites

μια γευση απο χθες

δεν εχω ανεβασει ακομα τα δικα μου που εχουν καλο ηχο και εικονα (στο μελλον)

:):rolleyes::hysterical::thumbup::thumbup::buttrock::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ωρε (Delta66) ; Ιδιος με τον "τρουπη" εχεις γινει!!!! Ουτε ενα τηλεφωνο; :)Νικολακη σου φτανουν 240 φωτο; :hysterical: Ψαχνω και εγω για "κερατακια", αν βρειτε καπου.- :rolleyes:post-8059-1243805215_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...