Jump to content

Διαγραφή ποστ


Recommended Posts

παιδια μπορει καποιος να κανει delete το ποστ αυτο.το ειδα σημερα και μου μαμισε την μερα.please!!!

Link to comment
Share on other sites

PS:...αυτά τα τρία στάδια της ΑΛΗΘΕΙΑΣ με τα οποία ανοίγει το φίλμ, τι να είναι άραγε...? Ξέρει κανείς? whistling.gif

(NaturalNews) Much of the people in the western world are ostensibly living unconsciously, locked inside their own minds, too busy to break free of social norms and societal pressures. In fact, when presented with a new or different idea to a pre-existing belief, 96 percent of the population will reject the idea outright while only four percent will be open to the possibility of the inherent truth. It is because of this inability of many individuals to take in new knowledge that much of the present problems of the world have recently been exacerbated. When the world is ready for independent thought and knowledge, devoid of societal influences from the media, friends and family, the revolution will have arrived and flow of positive changes will be unstoppable.

According to the German philosopher, Arthur Schopenhauer, "All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident." For example, looking back historically at how cigarettes were recommended by doctors, anyone who initially said that cigarettes caused cancer was summarily laughed at. Still, as more and more knowledge was evinced, the masses moved to only reject this information as being totally incorrect without accepting the truth of it. But, over time the laughable idea that smoking could cause serious health problems including death, became self-evident.

The same truths are slowly becoming self-evident in regards to the dangers and greed behind the release of GMOs, pharmaceuticals, the cancer industry and mandatory vaccines. The only tactic Big Pharma and Big Biotechna can possibly employ is to subvert or block truthful knowledge in order for the majority of society to be inundated with deleterious and misinformed information, keeping the status quo while the masses remained incognizant prisoners of poor choices and disinformation. This can only be seen as a last-ditch effort by these desperate and soon-to-be defunct companies to keep people fearful, controlled and chronically ill. But, as more and more people begin to slowly awaken, the grip of the corporate juggernauts begins loosen as individuals reclaim back their well-being and happiness.

In terms of the efficacy of natural health, society has gradually been shifting from the violent opposition stage to the self-evident stage. A conscious awakening is steadily occurring in many individuals as they begin to question the food they are eating, how they are living their lives and what true health entails. These shifts are only going to precipitously increase as the world moves from the unconscious control of the majority, to leadership of the conscious, aware and love of the minority. Once this occurs, the true revolution will have commenced. The best way to foment change is through the dissemination of veritable information to the masses in hope that some will become the change they wish for. As Samuel Adams once said, " "It does not require a majority to prevail, but rather an irate, tireless minority keen to set brush fires in people's minds".

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιος να κανει delete το ποστ αυτο.το ειδα σημερα και μου μαμισε την μερα.please!!!

Εισαι και καταδρομεας...ντροπη σου....

Αν εισουν Πεζοναυτης .....στο 575 ΤΠΝ θα σου απαντουσα...καταλληλος.

Link to comment
Share on other sites

(NaturalNews) Much of the people in the western world are ostensibly living unconsciously, locked inside their own minds, too busy to break free of social norms and societal pressures. In fact, when presented with a new or different idea to a pre-existing belief, 96 percent of the population will reject the idea outright while only four percent will be open to the possibility of the inherent truth. It is because of this inability of many individuals to take in new knowledge that much of the present problems of the world have recently been exacerbated. When the world is ready for independent thought and knowledge, devoid of societal influences from the media, friends and family, the revolution will have arrived and flow of positive changes will be unstoppable.

According to the German philosopher, Arthur Schopenhauer, "All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident." For example, looking back historically at how cigarettes were recommended by doctors, anyone who initially said that cigarettes caused cancer was summarily laughed at. Still, as more and more knowledge was evinced, the masses moved to only reject this information as being totally incorrect without accepting the truth of it. But, over time the laughable idea that smoking could cause serious health problems including death, became self-evident.

The same truths are slowly becoming self-evident in regards to the dangers and greed behind the release of GMOs, pharmaceuticals, the cancer industry and mandatory vaccines. The only tactic Big Pharma and Big Biotechna can possibly employ is to subvert or block truthful knowledge in order for the majority of society to be inundated with deleterious and misinformed information, keeping the status quo while the masses remained incognizant prisoners of poor choices and disinformation. This can only be seen as a last-ditch effort by these desperate and soon-to-be defunct companies to keep people fearful, controlled and chronically ill. But, as more and more people begin to slowly awaken, the grip of the corporate juggernauts begins loosen as individuals reclaim back their well-being and happiness.

In terms of the efficacy of natural health, society has gradually been shifting from the violent opposition stage to the self-evident stage. A conscious awakening is steadily occurring in many individuals as they begin to question the food they are eating, how they are living their lives and what true health entails. These shifts are only going to precipitously increase as the world moves from the unconscious control of the majority, to leadership of the conscious, aware and love of the minority. Once this occurs, the true revolution will have commenced. The best way to foment change is through the dissemination of veritable information to the masses in hope that some will become the change they wish for. As Samuel Adams once said, " "It does not require a majority to prevail, but rather an irate, tireless minority keen to set brush fires in people's minds".

Καταπληκτικό άρθρο!!! Μπράβο σου Κώστα! Δώσε κι άλλο, χτύπα αλύπητα! Άιντε να ξυπνάμε σιγά-σιγά! Ξημέρωσε ο 21ος αιώνας και είμαστε κανονικά ζόμπι. Τι παθητικότητα και μαλθακότητα είναι αυτή ρε φίλε? Τι πλύση εγκεφάλου, μιντιοκρατία και στουρθοκαμηλισμός είναι αυτός?!? Ο διπλανός μας να σκοτώνεται εμπρός στα μάτια μας και να κάνουμε ότι δε βλέπουμε?!? :D Που πάμε έτσι? Νομίζουμε, όπως και με τα τροχαία δυστυχήματα, ότι εμείς είμαστε άτρωτοι και αόρατοι και δε θα μας πάρει η μπάλα??? :thumbup:

Φίλε Κώστα, βλέπω ότι "ψάχνεσαι" ουσιαστικά και προσωπικά θα με ενδιέφερε να "ξεστραβωθώ" π.χ., με κάποια links ή blogs. Αν έχεις, στείλε ΠΜ γιατί εδώ στο φόρουμ βρισκόμαστε ακόμη στο πρώτο στάδιο...

Στον ΕΜΠΑΙΓΜΟ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ! :D

ΑΪΝΤΕ ΚΑΙ ΧΙΠΥ ΝΙΟΥ ΓΙΑΡ ΤΟΥ ΟΛ!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1) Υποστηρίζω πως ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΣ το βίντεο ανέβηκε και μάλιστα προτείνω να αγκιστρωθεί κι όλας!!!! Και το λέω σοβαρά, όπως έγινε ατίστοιχα και με τη σφαγή των δελφινιών! Η άγνοια δεν είναι λύση! Και όσοι δεν μπορούν να το δουν ας προσπαθήσουν.... προσωπικά πιστεύω πως ΠΡΕΠΕΙ! Χίλιες φορές να ξενερώνουμε με την αλήθεια παρά να χασκογελάμε σαν χαζογκόμενες της μεσημεριανής τηλεοπτικής ζώνης, μέσα στην άγνοια!

Μαζι σου - για το καλο ολων μας . Παρακληση στους MOD.

Ο ανθρωπος μπορει να αλλαξει τα παντα ...... ειναι στο χερι μας και πιο πολυ στα νεα παιδια.

ΑΪΝΤΕ ΚΑΙ ΧΙΠΥ ΝΙΟΥ ΓΙΑΡ ΤΟΥ ΟΛ!!!

Τα εσπασες ξανα :thumbup::thumbup::D

Ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Εισαι και καταδρομεας...ντροπη σου....

Αν εισουν Πεζοναυτης .....στο 575 ΤΠΝ θα σου απαντουσα...καταλληλος.

Φιλε αν το λες για πλακα οκ!!!δεν μπορω να ξερω πισω απο ενα pc καποιος πως μιλαει.αν το λες ομως σοβαρα πρεπει να σου πω οτι δεν ξερεις καταστασεις που εχω ζησει με δικο μου σκυλο.επισης και εγω Χαλκιδα ημουν πεζοναυτης αλλα αυτο δεν εχει να κανει κατι.

Έγινε επεξεργασία - Νίκος_Κρικ
Link to comment
Share on other sites

Συγμνωμη κ.Σταματη αλλα εγω απλα εγραψα ενα σχολιο για το video και δεχτηκα επιθεση χωρις λογο.το video αυτο πραγματικα θα ξυπνησει πολλα ατομα αλλα ειπαμε να υπαρχει και ενα μετρο στο τι βαζουμε στο forum.ακομα και μια εκτρωση ειναι εγκλημα μηπως θα το βαλουμε και αυτο.ολοι μας ξερουμε τι πρεπει και τι δεν πρεπει να κανουμε.επισης Kostas new αν εχεις κατι με εμενα η κατι με αυτο που εγραψα στειλε μου Pm να το συζητησουμε.

Link to comment
Share on other sites

σου ειχα γραψει αλλα τον εσβησαν οτι αν το λες για πλακα αυτο με τους πεζοναυτες τοτε οκ δεν μπορω να ξερω πως μιλαει καποιος πισω απο ενα pc. αλλα οπως ειπα το εσβησαν,τεσπα.Παντως το ποστ θα επρεπε καποια μερα να το δειξουν στα καναλια μετα τις 12 το βραδυ η εστω με Χ μπας και ξυμησουμε.ας σχολιασουμε λοιπον το ποστ.Μια μερα στην γειτονια μου καθομασταν κατω με τους φιλους μου και μιλαγαμε.ηρθε ενας με ενα ωραιοτατο χασκι και μας ειπε "παιδια μπορειτε να το κρατησετε γιατι με ακολουθαει" των ρωτησαμε αν ειναι δικο του και ειπε οχι αλλα εκλεγε.τοτε ενα απο τα παιδια γυρισε και ειπε οτι θα το κρατησω εκεινος αλλα να του φερει και το βιβλιαριο για να ξερει τι εχει κανει το σκυλι.ο τυπος τοτε ειπε θα στο φερω.του απαντησαμε εμεις ααααα τωρα ειναι δικο σου ε?ντροπη σου να το σκεφτοσουν απο την αρχη,ο τυπος εφυγε με τον σκυλο.μετα δεν ξερω τι καναμε.αν ειχα χωρο θα τον κρατουσα εγω αλλα εχει ο αδερφος μου ενα σκυλι οποτε δεν μπορω!!!

Y.Γ Κωστα...ψηλα ψηλα ο πρασινος μπερες!!!

Link to comment
Share on other sites

σου ειχα γραψει αλλα τον εσβησαν οτι αν το λες για πλακα αυτο με τους πεζοναυτες τοτε οκ

Φιλε Νικο και βεβαια το λεω για πλακα μιας και ημουν Πεζοναυτης .

Δε περιμενα να το παρετε σα βρησια μιας και δεν ηταν αμεση.

Φιλικα Κωστας.

Link to comment
Share on other sites

σου ειπα δεν ξερω πως να το επαιρνα γιατι δεν ειχε ας πουμε ενα :thumbup: ή :thumbup: κατι για να καταλαβω αλλα οπως σου εγραψα και πριν σου ειχα γραψει οτι αν το λες για πλακα οκ δεν μπορω να ξερω πως μιλαει καποιος πισω απο ενα pc αλλα ο κ.Σταματης το εσβησε.τελος παντων.το θεμα ειναι το ποστ τωρα.μην κουραζουμε αλλο το forum.λυθηκε η παρεξηγηση.ας πουνε και τα αλλα member την γνωμη τους για το ποστ!!!

Link to comment
Share on other sites

Section mod note :

Το θέμα ζητήθηκε να γίνει ανακοίνωση έτσι όμως όπως εξελίσσεται η συζήτηση δεν βοηθά στο να γίνει κάτι τέτοιο .

Έγινε διαγραφή σε κάποιες δημοσιεύσεις λόγο του οτι ξέφευγαν σε προσωπικές αντιπαραθέσεις , και μια διαγραφή που ήταν ολόκληρη στα αγγλικά χωρίς μετάφραση .

Εδώ να πω οτι καλό είναι να μπορουμε όλοι να παρακολουθήσουμε ενα θέμα , εαν γράφονται κάποια πράγματα σε άλλη γλώσσα , δεν θα μπορούν να παρακολουθήσουν τη συζήτηση αυτοί που δεν τη γνωρίζουν .

Παρακαλώ πολύ σεβασμός από όλους προς όλους , η κάθε άποψη είναι σεβαστή και καλό είναι να γράφει ο κάθε ένας την άποψή του χωρίς να σχολιάζει την άποψη του άλλου , εκτός και εάν ανοιχτεί ένα νέο θέμα που σκοπό θα έχει το σχολιασμό μιας άποψης .

Αρπαζομαι λοιπον απο τα λογια σου φιλε μου ΣΤΑΜΑΤΗ και καλη χρονια.Λοιπον φιλε Κωστα New,που με τσακωσες και τι σου θυμιζω;Μηπως με εχεις δει πουθενα να σφαζω αρνια,η να σκωτωνω αδεσποτα σκυλακια;Μηπως να παταω τιποτα γατες με το αυτοκινητο;Δε νομιζω.Να προσεχεις λοιπον το υφος σου.Αν ειδες στο ποστ γραφω οτι δεν κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου.Απ οτι ειδες στην αγγελια <<φιλε>> μου Κωστα,λεω χαριζω ενα σκυλο,και οχι πουλαω.Δεν το βλεπω δηλαδη σαν ενα κομματι κρεας.Το σκυλι αυτο ηρθε στα χερια μου για να γλυτωσει απο καπου.Εγινε ομως 45 κιλα,και ηταν μεσα σε διαμερισμα.Ενα ζωντανο γεματο ενεργεια,που φυσικα δεν μπορουσε να ανεχτει 4 τοιχους.Χαριστηκε λοιπον σε καποιον σε επαρχια και αφου ειδα που θα φιλοξενηθει.Μηπως εσυ θα προτιμουσες να το κρατησω σκλαβωμενο;Και ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι τετοιο σκυλι θα το πουλουσαν δεδομενης και της αξιας.Δεν θα το χαριζαν.Να ξαναρθω τωρα στο υφος και τον τροπο που εγραψες.Ο γραπτος λογος οντως παρεξηγειται ευκολα.Στη δικη σου περιπτωση δεν ειναι ομως ετσι.Μιλας με εμπαθεια,λες και κατι σου εχω κανει.Επειδη ομως δε συμβαινει κατι τετοιο,μην αναφερθεις σε εμενα ξανα με τετοιο τροπο,γιατι θα επαληθευσω τη φημη μου σαν ωμου και αποτομου και θα αναγκαστω να μιλησω ασχημα,με αποτελεσμα να φερω σε δυσκολη θεση καποιους αλλους ανθρωπους.Αν και το καλυτερο θα ηταν ΣΤΑΜΑΤΗ να το κλειδωσεις το θεμα,γιατι βλεπω να το χοντραινω πολυ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Αρπαζομαι λοιπον απο τα λογια σου φιλε μου ΣΤΑΜΑΤΗ και καλη χρονια.Λοιπον φιλε Κωστα New,που με τσακωσες και τι σου θυμιζω;Μηπως με εχεις δει πουθενα να σφαζω αρνια,η να σκωτωνω αδεσποτα σκυλακια;Μηπως να παταω τιποτα γατες με το αυτοκινητο;Δε νομιζω.Να προσεχεις λοιπον το υφος σου.Αν ειδες στο ποστ γραφω οτι δεν κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου.Απ οτι ειδες στην αγγελια <<φιλε>> μου Κωστα,λεω χαριζω ενα σκυλο,και οχι πουλαω.Δεν το βλεπω δηλαδη σαν ενα κομματι κρεας.Το σκυλι αυτο ηρθε στα χερια μου για να γλυτωσει απο καπου.Εγινε ομως 45 κιλα,και ηταν μεσα σε διαμερισμα.Ενα ζωντανο γεματο ενεργεια,που φυσικα δεν μπορουσε να ανεχτει 4 τοιχους.Χαριστηκε λοιπον σε καποιον σε επαρχια και αφου ειδα που θα φιλοξενηθει.Μηπως εσυ θα προτιμουσες να το κρατησω σκλαβωμενο;Και ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι τετοιο σκυλι θα το πουλουσαν δεδομενης και της αξιας.Δεν θα το χαριζαν.Να ξαναρθω τωρα στο υφος και τον τροπο που εγραψες.Ο γραπτος λογος οντως παρεξηγειται ευκολα.Στη δικη σου περιπτωση δεν ειναι ομως ετσι.Μιλας με εμπαθεια,λες και κατι σου εχω κανει.Επειδη ομως δε συμβαινει κατι τετοιο,μην αναφερθεις σε εμενα ξανα με τετοιο τροπο,γιατι θα επαληθευσω τη φημη μου σαν ωμου και αποτομου και θα αναγκαστω να μιλησω ασχημα,με αποτελεσμα να φερω σε δυσκολη θεση καποιους αλλους ανθρωπους.Αν και το καλυτερο θα ηταν ΣΤΑΜΑΤΗ να το κλειδωσεις το θεμα,γιατι βλεπω να το χοντραινω πολυ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους.

Μη το παρεξηγεις Φιλε μου σου εχω απαντησει στο αλλο ποστ της αγγελιας.

Απλα καλυτερα να ενημερωνομαστε πρωτα για το ζωντανο που θα κρατησουμε ή φιλοξενουμε και μετα να το δεχομαστε.

Γιατι να φερνεις σε δυσκολη θεση τον εαυτο σου μιας και δε μπορεις να του προσφερεις αυτα που εχει αναγκη?Σκεψου αυτη τη πραξη σε ενα παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Μη το παρεξηγεις Φιλε μου σου εχω απαντησει στο αλλο ποστ της αγγελιας.

Απλα καλυτερα να ενημερωνομαστε πρωτα για το ζωντανο που θα κρατησουμε ή φιλοξενουμε και μετα να το δεχομαστε.

Γιατι να φερνεις σε δυσκολη θεση τον εαυτο σου μιας και δε μπορεις να του προσφερεις αυτα που εχει αναγκη?Σκεψου αυτη τη πραξη σε ενα παιδι.

Κι εγω αγαπητε μου την ψυχολογια του σκυλου σκεφτηκα,γι αυτο τον χαρισα.Το ιδιο ειναι να ζει σε 4 τοιχους και το ιδιο σε κτημα;Δε νομιζω.Αλλα εμενα δε με πειραξε η αποψη σου,αλλα ο τροπος με τον οποιο την εξεφρασες.<<Ασε Dias,σε τσακωσα,κι ελεγα τι μου θυμιζεις>>.Εσυ δε θα αρπαζοσουνα;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια διαγραφτηκαν τα ποστ;Τοσο πολυ ενοχλησαμε παλι;Βρισαμε;Καποια παλιοτερα ποστ με μπινελικια δεν διαγραφηκαν ουτε εγιναν αορατα.Ειναι η δευτερη φορα που σε δικη μου απαντηση γινεται αυτο ,χωρις να παραφερομαι.ΔΕΝ ειναι σωστο απλα.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αναγκάζομαι να ανοίξω νέο θέμα εδώ και να μεταφέρω τα διεγραμενα ποστ για να μην κατηγορηθώ ότι έχω κάτι προσωπικό με κάποιους .

Link to comment
Share on other sites

Αναγκάζομαι να ανοίξω νέο θέμα εδώ και να μεταφέρω τα διεγραμενα ποστ για να μην κατηγορηθώ ότι έχω κάτι προσωπικό με κάποιους .

Οχι Σταματη,δεν σε κατηγορω για τιποτα.Απλα παραξενευτηκα,γιατι δεν παραφερθηκαμε(βρισιες κλπ)ουτε εγω,ουτε ο Κωστας.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα διεγραμένα ποστ μεταφερθεικαν απο εδω

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...22809&st=20

Ελπιζω να μην κατηγοριθω και γι αυτο .

Επιμένω ομως να διαβάσετε αυτο

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=22864

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε κατηγορησε κανενας και για τιποτα.Ειχα μια απορια,να μην την πω;

Link to comment
Share on other sites

ταινια το καναμε το θεμα :thumbup: παιδια εγω λεω μερες που ειναι να ληξουν ολα.εγω τα βρηκα με τον κωστα και ειμαι οκ.το να ανοιξουμε 100 κατηγοριες πιο πολυ κακο θα κανουμε στο forum παρα καλο.υπαρχουν και τα pm.δικη μου προταση ειναι να καταργηθουν τα 2 θεματα ενα αυτο με τα διαγεγραμενα ποστ και το αλλο με το video γιατι απο εκει ξεκινησε το θεμα αθελα ομως του κωστα για καλο το εβαλε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, θα ευχόμουν να μη χαθεί η ΟΥΣΙΑ του θέματος, μ' αυτά και μ'αυτά

...και ένα συγνώμη στο φίλο Σταμάτη που τον αγχώσαμε Πρωτοχρονιάτικα! :D

Καλή Χρονιά Σταμάτη :thumbup:

Καλή Χρονιά σε όλους μας!!! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - aquarius
Link to comment
Share on other sites

Οχι Σταματη,δεν σε κατηγορω για τιποτα.Απλα παραξενευτηκα,γιατι δεν παραφερθηκαμε(βρισιες κλπ)ουτε εγω,ουτε ο Κωστας.

Οχι αλλά ήταν εκτός θέματος η κουβέντα και είχε προ χωρίσει επί προσωπικού .

ταινια το καναμε το θεμα :D παιδια εγω λεω μερες που ειναι να ληξουν ολα.εγω τα βρηκα με τον κωστα και ειμαι οκ.το να ανοιξουμε 100 κατηγοριες πιο πολυ κακο θα κανουμε στο forum παρα καλο.υπαρχουν και τα pm.δικη μου προταση ειναι να καταργηθουν τα 2 θεματα ενα αυτο με τα διαγεγραμενα ποστ και το αλλο με το video γιατι απο εκει ξεκινησε το θεμα αθελα ομως του κωστα για καλο το εβαλε.

Εγω δεν ξέρω ότι τα βρήκατε με το Κώστα .

Όσο για τις 100 κατηγορίες , εγώ προτιμώ να ανοιχτούν 100 κατηγορίες με σωστό τίτλο και εντός θέματος οι δημοσιεύσεις .Διότι μπορεί να γίνει η επιλογή απο κάποιον που τον ενδιαφέρει ενα θέμα και στο τέλος να αποκομιση την ουσία , χωρίς να είναι αναγκασμένος να διαβάσει πράγματα άσχετα που ίσως δεν τον αφορούν τον ίδιο.

Πάντως, θα ευχόμουν να μη χαθεί η ΟΥΣΙΑ του θέματος, μ' αυτά και μ'αυτά

...και ένα συγνώμη στο φίλο Σταμάτη που τον αγχώσαμε Πρωτοχρονιάτικα! :D

Καλή Χρονιά Σταμάτη :thumbup:

Καλή Χρονιά σε όλους μας!!! :thumbup:

Να είσαι καλά aquarius .

Πράγματι αγχωθηκα και ο λόγος ειναι οτι τι στιγμή που εξελίσσεται μια κουβέντα δεν ξέρεις πως το έχει πάρει ο κάθε ένας από τους εμπλεκόμενους και τι θα σου προκύψει στο επόμενο ποστ .

Άσε που υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να μπει και ένας τρίτος που δεν μας γνωρίζει καλά , και να τα πάρει στο κρανίο με μια φράση που διάβασε . Φαντάζεσαι σε τι μπέρδεμα μπορεί να εξελιχθεί μια κουβέντα ;

Όλα αυτά υπάρχουν πάντα στο μυαλό ενός συντονιστή όταν θέλει πράγματι να κάνει σωστά τη δουλειά του .

Διότι η δουλειά του συντονιστή δεν είναι να δίνει απαντήσεις σε ερωτήματα (κάτι που εχει παρεξηγηθεί από κάποιους )αλλά να διευκολύνει τη συζήτηση με το να βρίσκεται εντός θέματος η κουβέντα για να μπορέσουν τα μέλη που έχουν τη διάθεση και τη γνώση να εκθέσουν την άποψή τους ή την εμπειρία τους .

Καλή Χρονιά σε όλους μας!!!

Link to comment
Share on other sites

...

Διότι η δουλειά του συντονιστή δεν είναι να δίνει απαντήσεις σε ερωτήματα (κάτι που εχει παρεξηγηθεί από κάποιους )αλλά να διευκολύνει τη συζήτηση με το να βρίσκεται εντός θέματος η κουβέντα για να μπορέσουν τα μέλη που έχουν τη διάθεση και τη γνώση να εκθέσουν την άποψή τους ή την εμπειρία τους .

Καλή Χρονιά σε όλους μας!!!

ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΤΟ ΧΡΥΣΟΔΑΚΤΥΛΕ!!! :thumbup:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΤΟ ΧΡΥΣΟΔΑΚΤΥΛΕ!!! :thumbup:

:thumbup:

Επειδη δεν ξερω για ποιον χτυπαει η καμπανα και επειδη θα παει μακρια η βαλιτσα..........αντιο σας και καλη χρονια σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ξερω για ποιον χτυπαει η καμπανα και επειδη θα παει μακρια η βαλιτσα..........αντιο σας και καλη χρονια σε ολους

αν και δεν γνωριζω κατι σχετικα,ζητουμε συγνωμη φιλε μου αν σβηστηκαν και ορισμενα δικα σου ποστ,απλα δυστυχως ο κανονας σε τετοιες περιπτωσεις ''λεει'' οτι μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα....

καλη χρονια και χρονια πολλα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν γνωριζω κατι σχετικα,ζητουμε συγνωμη φιλε μου αν σβηστηκαν και ορισμενα δικα σου ποστ,απλα δυστυχως ο κανονας σε τετοιες περιπτωσεις ''λεει'' οτι μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα....

καλη χρονια και χρονια πολλα. :thumbup:

Ειναι κατι περισσοτερο απ οτι φαινεται απο μια διαγραφη καποιων ποστ.Και εχει ξαναγινει κατι παρομοιο σε απαντησεις μου σε αλλο θεμα.Εγω τα λεω χυμα και για αυτο μαλλον το κλιμα δε με σηκωνει.Κανενα προβλημ.Να σαι καλα Κωστα και καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...