Jump to content

για τι ειναι?


Recommended Posts

καλησπερα....το multimineral της tropical για ποιο λογο ειναι και σε τη χρησιμευει?

Link to comment
Share on other sites

α ναι ξεχασα...ευχαριστω εκτοπρωτερον

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως ειναι ευκολο να μου πει την χρηση του?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολυ-συστατικό συμπλήρωμα που παράγεται από ανόργανα άλατα για τη συμπλήρωση ιχνοστοιχείων. Τα ιχνοστοιχεία είναι απαραίτητα για τη σωστή λειτουργία όλων των μεταβολικών διαδικασιών των οργανισμών (π.χ. ψάρια και φυτά). Το MULTIMINERAL σταθεροποιεί τη βιολογική ισορροπία του ενυδρείου και αποτρέπει οποιαδήποτε ανεπάρκεια ιχνοστοιχείων, καθόσον όλοι οι οργανισμοί αφομοιώνουν συνεχώς τα ιχνοστοιχεία και ως εκ τούτου, συμπληρώνεται βαθμιαία το περιεχόμενό τους στο νερό. Η ανεπάρκεια ιχνοστοιχείων είναι αιτία πολλών ασθενειών και ανωμαλιών στην ανάπτυξη ψαριών.

Link to comment
Share on other sites

εμα αδερφακι μου..δεν πιανεσαι ετσι?αρα με λιγα λογια ειναι απαραιτητο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο μου τι να σου πω.Οπως διαβασες ειναι ενα συμπληρωμα.Καλο θα κανει κακο οχι.Προσωπικα δεν εχει τυχει να το χρησιμοποιησω.

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμο ναι... απαραίτητο όχι. Κάνοντας τις εβδομαδιαίες αλλαγές νερού προσθέτεις και ιχνοστοιχεία.

Αυτά τα σκευάσματα συνήθως χρησιμοποιούνται σε όσους βάζουν νερό από Αντίστροφη Όσμωση ή σε όσους έχουν φουλ φυτεμένο και κάνουν αλλαγές νερού μία στο τόσο...

Link to comment
Share on other sites

α οκ σας ευχαριστω πολυ κοπέλια να στε καλα.....

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μωρε κοπέλι και σε σενα..ανε κατεβεις ποτε κρητη και ιδιοκοτερα στα χανια κερνω τσικουδιες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...