Jump to content

Recommended Posts

γεια σας παιδες.συγνωμη αν εγραψα σε λαθος κατηγορια αλλα δεν ηξερα που αλλου.εχει ψωνησει κανεις απο aquaristic με visa???γενικα καρτα???αν ναι πως???απλα ανυσηχω λιγο σε θεμα ασφαλειας.τι πρεπει να ξερω??ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ψωνισα εγώ πριν κατι μήνες με visa και δεν είχα κανενα προβλημα και αποτι εχω ακούσει απο αλλους ολα ΟΚ!! :huh:

Βέβαια με μια προπληρομενη (prepaid card) πιστεύω ειναι ακόμα καλήτερα.

Έγινε επεξεργασία - vagouras
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.συγνωμη αν εγραψα σε λαθος κατηγορια αλλα δεν ηξερα που αλλου.εχει ψωνησει κανεις απο aquaristic με visa???γενικα καρτα???αν ναι πως???απλα ανυσηχω λιγο σε θεμα ασφαλειας.τι πρεπει να ξερω??ευχαριστω πολυ

:huh: safe :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

πατησα εκει που λεει να κανω account.εβαλα ολα τα στοιχεια μου και μολις παταω send μου λεει οτι να συμπληρωσω τα κενα που εχουν * αλλα ολα οσα εχουν * ειναι συμπληρωμενα.εχει καποιο προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παρω τα παρακατω.

φωτισμο:αυτο

κανει για λαμπες MH???

Α/Ο:αυτη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.συγνωμη αν εγραψα σε λαθος κατηγορια αλλα δεν ηξερα που αλλου.εχει ψωνησει κανεις απο aquaristic με visa???γενικα καρτα???αν ναι πως???απλα ανυσηχω λιγο σε θεμα ασφαλειας.τι πρεπει να ξερω??ευχαριστω πολυ

γιατι δεν ψωνιζεις με αντικαταβολη να εισαι ησυχος? εγω εχω ψωνισει πανω απο 10 φορες απο aquaristic.net και ολα μια χαρα απλα εχεις μια επιβαρυνση 5 ευρω με την αντικαταβολη :huh:

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παρω τα παρακατω.

φωτισμο:αυτο

κανει για λαμπες MH???

Α/Ο:αυτη

και βεβαια κανει ειναι hqi φωτιστικο :huh:

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν παιζοθυν cash οποτε πρεπει να φαει χρεωσει η καρτα,και δεν με συμφερει να κανω αναληψη γιατι ειναι μεγαλο το επιτοκιο αν σηκωσεις απο το atm

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχεις για την καρτα! Ειναι ΟΚ! Εχω ψωνισει αρκετες φορες!

Το φωτιστηκό ειναι για ΜΗ, ποιο ειδες? βλεπω αρκετα στο link...

Η οσμωση ειναι μικρή και εχει μικρα προφιλτρα... Αν το νερο ειναι κακης ποιοτητας συντομα θα "αχρηστευτει"!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...