Jump to content

ενυδρειο Reef


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα. θα ήθελα τα φώτα σας για την αλλαγή που θα κάνω από 300 σε 600 λιτρα.Πως θα κάνω την αλλαγή μιας και το νέο θα μπεί ακριβώς στην θέση του παλαιού. Εχω μέσα λίγα ψάρια αλλα πολλά κοραλλια.Ευχαριστώ προκαταβολικά.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα. θα ήθελα τα φώτα σας για την αλλαγή που θα κάνω από 300 σε 600 λιτρα.Πως θα κάνω την αλλαγή μιας και το νέο θα μπεί ακριβώς στην θέση του παλαιού. Εχω μέσα λίγα ψάρια αλλα πολλά κοραλλια.Ευχαριστώ προκαταβολικά.....

Αυτά είναι τα δύσκολα, νομίζω ότι ο sal tasos που το έχει δει το έργο θα σου έχει μια απάντηση !! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα. θα ήθελα τα φώτα σας για την αλλαγή που θα κάνω από 300 σε 600 λιτρα.Πως θα κάνω την αλλαγή μιας και το νέο θα μπεί ακριβώς στην θέση του παλαιού. Εχω μέσα λίγα ψάρια αλλα πολλά κοραλλια.Ευχαριστώ προκαταβολικά.....

Mεγαλη ταλαιπωρια και για σενα,και για τα ζωντανα σου.....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ δύσκολο το εγχείρημα σου!

Θέλει πολυ μελέτη και υπομονή!

Εχεις σχεδιασει κατι για να εχουμε μια βαση συζήτησης?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κατα νου τιποτε.Το μόνο ειναι οτι το θελω γιατι βλέπω ότι το 300 τελικα είναι παρα πολύ μικρό.Καταρχήν πρέπει με γερανό να το ανεβάσω στον 3ο όροφο.Μετά δεν ξέρω πως θα το βάλω στην θέση που είναι το άλλο.Μετά μου είπαν να το βάλω δίπλα στο άλλο και να το αφήσω να δουλέψει 1 μηνά με 200 λιτρα νέα και μετα να βάλω και τα άλλα 300 από το παλαιό.Δεν ξέρω βρε παιδιά αλλα μου φαίνεται ότι είναι πραγματικά μεγάλος μπελάς.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...