Jump to content

Αναζήτηση φαρμάκων


Recommended Posts

Καλημέρα και συγχαρητήρια για την πολύ πλούσια σε περιεχόμενο ιστοσελίδα σας.

Ασχολούμαι με χρυσόψαρα εδώ και έναν περίπου χρόνο και δυστυχώς, δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από την ποικιλία προϊόντων των καταστημάτων που έχω επισκεφθεί.

Ειδικότερα αναφέρομαι στα φάρμακα. Επειδή συμμετέχω σε forums του εξωτερικού (ΗΠΑ συγκεκριμένα), διαπιστώνω ότι εκεί έχουν θεραπείες για όλες τις ασθένειες, ενώ εδώ όπου και εάν πηγαίνω βρίσκω μόνο θεραπείες ευρέος φάσματος.

Συγκεκριμένα, πριν μερικούς μήνες ένα ψαράκι μου υπέφερε από dropsy και από το ξένο forum μου συνέστησαν θεραπεία με maracyn (ή metro meds) και epsom salts. Μου ήταν βέβαια αδύνατω να προμηθευθώ αυτά τα φάρμακα και όπως ήταν αναμενόμενο το ψαράκι μου ψόφησε.

Επίσης, κατά καιρούς μου έχουν συστήσει το Melafix, το οποίο ακολούθως είναι αδύνατο να βρω.

Επειδή, θέλω να προμηθευθώ κάποια φάρμακα να υπάρχουν για ώα ανάγκης, παραακλώ, συμβουλεύστε με εάν υπάρχει κάποιο κατάστημα να τα διαθέτει, ή εάν γνωρίζετε κάποιο αξιόπιστο ηλεκτρονικό κατάστημα το οποίο να αποστέλλει Ελλάδα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Έγινε επεξεργασία - noima
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο και φτηνο καταστημα ειναι το Water Inn στην Κηφισια.

2108003097

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις την ερωτηση στα καταστηματα ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Να δημιουργήσω νέο θέμα ή μήπως θέλετε να μετακινήσετε την αποστολή μου στο εν λόγω forum:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη λαθος δικο μου.

Στο σωστο θεμα εκανες την ερωτηση,αλλα γινε ποιο συγκεκριμενος στα προιοντα που αναζητας και καποιο καταστημα θα σου απαντησει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...