Jump to content

Recommended Posts

Εγω φιλε μου χρησιμοποιω ολοι την sol σειρα της coral και πραγματικα εχω δει αρκετη διαφορα στο ενυδρειο!!Τα ζωντανα μου εχουν αναπτυξη κα φαινονται αρκετα καλυτερα απο πριν!Γενικα μου φαινετε οτι το ενυδρειο παει καλυτερα απο πριν καταφερα και σταθεροποιησα το Ph στο 8,3 και το Kh στο 9-10!!Παντω το site τους αναφερει και λεει αρκετα πραγματα για ολα τα προιοντα τους τα οποια ειναι και αρκετα!Ελπιζω να σε βοηθησα!!

Link to comment
Share on other sites

Εχθές προμηθευτικά και εγώ μαζί με έναν φίλο τη σειρά SOL και ξεκινήσαμε τη χρήση τους , και το παλικάρι από το κατάστημα μας είπε τα καλύτερα λόγια!

Ευχαριστώ για την πληροφορία , αναμένω και εγώ να δω αποτελέσματα! Αύριο θα κάνω πάλι τεστ να δω διαφορά στις τιμές.

Σήμερα μπήκαν και τα πρώτα μου κοράλλια!

Μια Sinularia Flexibilis και ένα Discosoma Sp :( !

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις οτι θελει απο ενα μηνα εως τρεις για να εχεις σταθερα αποτελεσματα!!Ετσι αναφερει στο site τους.Τωρα δεν ξερω πως θα ανταποκριθει το ενυδρειο σου εμενα επειδη ηταν στεγνο γιατι δεν πρσπετα τιποτα εκτος απο CA,Mg ειδα διαφορα στο μηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που για ένα χρόνο δεν έβαζε απόλυτος τπτ στο ενυδρείο του είδε διαφορά σε 5 μέρες , κατά τα λεγόμενα του , δεν ξέρω βέβαια αν ήταν αλήθεια…

Ο χρόνος θα δείξει!!

Μόλις άναψα τα φώτα και περιμένω να τα δω να ανοίγουν!!!!!!!!!!!! :(:hysterical::thumbup::D:D

Link to comment
Share on other sites

Παντως μην περιμενεις να δεις κατι διαφορετικο στα κοραλλια που εχεις!Νομιζω οτι κυριως στα σκληρα βλεπεις τετοιες διαφορες...Καλη συνεχεια!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Νικολα θα συμφονησω μαζι σου!!Και νομιζω οτι το 5 μερες ειναι υπερβολη!!!Παντως κανουν δουλεια σιγουρα θα δεις διαφορα αλλα υπομονη!!!Νικολα σορυ για σημερα επιφυλασομαι δημοσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...