Jump to content

TetraTest Analytest


Recommended Posts

TetraTest Analy Set

Water test laboratory in an attractive, sturdy plastic case. Contains all the water tests from the Tetra individual test range as well as a dosing syringe, cuvettes, colour comparison cards and information material.

Easy to use

Precise test results

Waterproof packaging

all water tests in proven TetraTest quality, i.e. easy to use, precise test results, for a large number of analyses

practical, waterproof packaging. The entire testing equipment can be kept together in one place

refill packs are available for the most common tests

contains extensive and useful information on the subject aquarium water

Preis: 44.98 € *

Kaufen:

!empf. VK!: 0.00 €

Item number: 051.000

Technical data:

Options:

Manufacturer`s Homepage:

Usually ships within: 1-4 days

back to overview

Θα παραγγειλω τα μανομετρα για το CO2 απο το aquaristik.net.

Χρειαζομαι test για kh/gh.

Μια που τα υπολοιπα test που εχω, ληγουν σε κανα δυο μηνες, λεω να προμηθευτω και αυτη την βαλιστα της Tetra.

Τι λέει? Ειναι καλή? Να την πάρω?

Έγινε επεξεργασία - andreasp
Link to comment
Share on other sites

Αν χρειάζεσαι/δεν έχεις όλα αυτά τα τεστ τότε είναι συμφέρουσα αυτή η αγορά σε σχέση με την αγορά των μεμονωμένων. :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Αν χρειάζεσαι/δεν έχεις όλα αυτά τα τεστ τότε είναι συμφέρουσα αυτή η αγορά σε σχέση με την αγορά των μεμονωμένων.  :rockon:

14724[/snapback]

ammonia, no2, no3, ph εχω τεστ της aquarium, αλλα σε κανα δυο μηνες ληγουν.

Για αυτο ελεγα να πάρω ολο το σετ!

Γενικα της Tetra ειναι καλα τα test?

Ψαχνοντας και εδω και στο gab, δεν βρηκα τα καλυτερα σχολια, αλλα σιγουρα καλυτερα σχολια απο της Sera.

Link to comment
Share on other sites

Τα γενικής χρήσης τεστ pH, KH, GH, NO3, NO2, NH3-4 όλων των εταιριών είναι σε γενικές γραμμές καλά. Εκεί που υπάρχουν διαφοροποιήσεις είναι στα τεστ Ca, Fe, Mg, PO4. όπου συχνά απαιτείται μεγαλύτερη ακρίβεια από το έχω-δεν έχω, αλλά μας ενδιαφέρει το πόσο ακριβώς έχω. Το ποια από αυτά είναι καλά και ποια όχι κρίνεται από την εμπειρία του καθενός και από το αν έχει δοκιμάσει όλες τις μάρκες, από το αν ακολουθεί πιστά τις οδηγίες και από διάφορους άλλους λόγους. (π.χ. αχρωματοψία)

Κατα τη γνώμη μου τα test της Tetra είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...