Jump to content

Recommended Posts

Γνωρίζετε που μπορώ να βρω red cherry shrimp σε προσιτές τιμές γιατί θελω να βαλω 3-4 σε ενα νανο?Με την ευκαιρια οποιος εχει καλη προθεση ευπροσδεκτες με το αντιτιμο φυσικα.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καλη προθεση αλλα μην ξανακουσω για ..αντιτιμο. Ποσα λιτρα ειναι ο νανος σου;

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καλη προθεση αλλα μην ξανακουσω για ..αντιτιμο. Ποσα λιτρα ειναι ο νανος σου;

10 λίτρα εχω ακούσει οτι μπαίνουν περίπου 2 για 3 λίτρα είναι σωστό?μεχρι πόσες μπορώ σε αυτά τα λίτρα?

Link to comment
Share on other sites

Θα σε στενοχωρησω αλλα στα 10 λιτρα δυσκολα (6-7 καθαρα)... Καλυτερα απο 20 λιτρα καθαρα και πανω.

Εγω δοκιμασα 3 φορες γαριδες σε 12 λιτρα και απετυχα να τις κρατησω μακροπροθεσμα.

Τοσο λιγα λιτρα δυσκολα διατηρουν σταθερες συνθηκες και οι γαριδες θελουν καθαρο νερο και σταθεροτητα.

Link to comment
Share on other sites

Θα σε στενοχωρησω αλλα στα 10 λιτρα δυσκολα (6-7 καθαρα)... Καλυτερα απο 20 λιτρα καθαρα και πανω.

Εγω δοκιμασα 3 φορες γαριδες σε 12 λιτρα και απετυχα να τις κρατησω μακροπροθεσμα.

Τοσο λιγα λιτρα δυσκολα διατηρουν σταθερες συνθηκες και οι γαριδες θελουν καθαρο νερο και σταθεροτητα.

Τελικά το νανο θα μεινει με τα φυτά του.Σε 30 λίτρα θα είναι καλά γιατί έχω ένα μικρο με κάτι μωρά γκαπυ μέσα και σκεφτομαι να τα ξαναβάλω με τους γονεις τους εχουν μεγαλώσει?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ! στα 30 λιτρα θα ειναι μια χαρα και θα παρεις και γεννες σιγουρα. Περνα αυριο να σου χαρισω μια μικρη αποικια να ξεκινησεις.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ! στα 30 λιτρα θα ειναι μια χαρα και θα παρεις και γεννες σιγουρα. Περνα αυριο να σου χαρισω μια μικρη αποικια να ξεκινησεις.

Ευχαριστώ παρα παρα πολύ.Σου στέλνω και πμ

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει περνα να σου δωσω κι εσενα μερικες.

Τελος ομως , θα ξαναχαρισω παλι μετα απο κανα μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...