Jump to content

Sulfur Denitrator


venom

Recommended Posts

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=330313508987

τι κανει ρε παιδια το παραπανω?ο τυπος λεει οτι μειωνει τα Ν03.Περιεχει θειαφι και αραγωνιτη....

σε περιπτωση αλλαγης του θειαφι?τι γινετε?αν αλλαζουν κι ολας ποτε.....δεν εχω ιδεα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=330313508987

Περιεχει θειαφι και αραγωνιτη....

sorry οχι θειαφι,θειο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το΄συγκεκριμένο φίλτρο έχει πολύ καλά αποτελέσματα στα θαλασσινά συστήματα. Δεν έχει χρόνο ζωής και μπορεί να λειτουργεί για πολλά χρόνια χωρίς αντικατάσταση του υλικού, όπως και να βγαίνει εκτός λειτουργίας για μεγάλο χρονικό διάστημα όταν το επιθυμείς.

Link to comment
Share on other sites

Το΄συγκεκριμένο φίλτρο έχει πολύ καλά αποτελέσματα στα θαλασσινά συστήματα. Δεν έχει χρόνο ζωής και μπορεί να λειτουργεί για πολλά χρόνια χωρίς αντικατάσταση του υλικού, όπως και να βγαίνει εκτός λειτουργίας για μεγάλο χρονικό διάστημα όταν το επιθυμείς.

Mια χαρα!μολις το πηρα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το΄συγκεκριμένο φίλτρο έχει πολύ καλά αποτελέσματα στα θαλασσινά συστήματα. Δεν έχει χρόνο ζωής και μπορεί να λειτουργεί για πολλά χρόνια χωρίς αντικατάσταση του υλικού, όπως και να βγαίνει εκτός λειτουργίας για μεγάλο χρονικό διάστημα όταν το επιθυμείς.

+1

Το Ratz μου πειρε 1 μηνα να παει το ενυδρειο με ΝΟ3=25 σε 5. Καπου διαβασα ομως πως εχει ζωη κοντα στα 4 χρονια αναλογα την χρηση αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Θελει υπομονη και σωστο setup

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

+1

Το Ratz μου πειρε 1 μηνα να παει το ενυδρειο με ΝΟ3=25 σε 5. Καπου διαβασα ομως πως εχει ζωη κοντα στα 4 χρονια αναλογα την χρηση αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Θελει υπομονη και σωστο setup

:thumbup:

ποσες σταγονες ανα δευτερολεπτο χρειαζετε?υλικα αντικαταστασης υπαρχουν Ελλαδα?εχω δει της carib sea....

Έγινε επεξεργασία - venom
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα το δεις στο manual ξεκινας με πολυ λιγο και το ανεβαζεις σταδιακα αναλογα τις οδηγιες και την αποδοση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...