Jump to content

Pleco Tablets


Mixalis

Recommended Posts

Χαιρετώ την πλεκοπαρέα!

Ξέρει κανεις τίποτα για την παρακάτω τροφή?την έχει χρησιμοποιήσει κανείς?

Εσείς ποιά θα προτείνατε για μικρά Ancistrus sp3? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την πλεκοπαρέα!

Ξέρει κανεις τίποτα για την παρακάτω τροφή?την έχει χρησιμοποιήσει κανείς?

Εσείς ποιά θα προτείνατε για μικρά Ancistrus sp3? :thumbup:

Για ποιες Pleco Tablets λες? Ποια εταιρείας?

Οι Pleco's Tabins είναι top λόγω υψηλού ποσοστού σπιρουλίνας! Από την άλλη βέβαια χρειάζεται και ποικιλία!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο ενα κραστεστ που ειχα κανει σε καμια 15 τροφες (να ναι καλα ο στορμτρουπερ και η "συλλογη" του) αυτα που αρεσαν περισσοτερο στα δικα μου cf. cirrhosus ηταν τα Tropical Pleco΄s Tabin και τα hikari Algae Wafers.

Ομως με την ιδια ορεξη τρωνε και κατεψυγμενα ή αποξηραμενα αρτεμια, bloodworm, daphnia και με τρέλλα τα ζωντανα grindal.

Πιο πολυ απο ολα ομως ειναι τα φρεσκα μαρουλια, αγγουρια και ζεματισμενα μπροκολα κολοκυθια κλπ λαχανικα.

Φυσικα δεν λενε οχι και στα flakes που θα πεσουν κατω.

μιχαλη το μωρο αυτο (1,5 εκ) ειναι το δικο σου, μερικες μερες αφου μου το ειχες δωσει :thumbup:

Τωρα 4 μηνες μετα εχει γινει τουμπανος 6 εκ.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

το μαρουλι πρεπει να είναι απο καρδια?το καροτο το περναμε απο τριφτη?

Link to comment
Share on other sites

Απο ενα κραστεστ που ειχα κανει σε καμια 15 τροφες (να ναι καλα ο στορμτρουπερ και η "συλλογη" του) αυτα που αρεσαν περισσοτερο στα δικα μου cf. cirrhosus ηταν τα Tropical Pleco΄s Tabin και τα hikari Algae Wafers.

Ομως με την ιδια ορεξη τρωνε και κατεψυγμενα ή αποξηραμενα αρτεμια, bloodworm, daphnia και με τρέλλα τα ζωντανα grindal.

Πιο πολυ απο ολα ομως ειναι τα φρεσκα μαρουλια, αγγουρια και ζεματισμενα μπροκολα κολοκυθια κλπ λαχανικα.

Φυσικα δεν λενε οχι και στα flakes που θα πεσουν κατω.

μιχαλη το μωρο αυτο (1,5 εκ) ειναι το δικο σου, μερικες μερες αφου μου το ειχες δωσει :rasp:

Τωρα 4 μηνες μετα εχει γινει τουμπανος 6 εκ.

:thumbup::thumbup::thumbup::P:P:unsure::wootwoot::wootwoot:

και εγώ για τα δικά μου θέλω...αν είναι θα πάρω 2-3 διαφορετικές για ποικηλία (όπως ανέφερε και ο φιλτατος stormtrooper) :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Gia se oli tin plecoparea :thumbup::thumbup:

ancistrus sp 3 troi ta panda idika i thilikes, ala hriazonde prasin trofi giati alios ehoun problima me to peptiko sistima .ehoun makri endero .hikari pleco wafers einai korifi,tis xrisimopio kai ego .

Link to comment
Share on other sites

Τις Ο.S.I spirulina wafers τις έχει δοκιμάσει κανείς? Πήρα σήμερα για τους sp3 και τα julii corys Που φιλοξενώ.

Link to comment
Share on other sites

ego pandos den tis exo dokimasi ,ala mia simvouli min pernete ftines trofes i trofes pouden tis xerete giati the lerosoun to nero.

Link to comment
Share on other sites

Τις Ο.S.I spirulina wafers τις έχει δοκιμάσει κανείς? Πήρα σήμερα για τους sp3 και τα julii corys Που φιλοξενώ.

Τις χρησιμοποιώ εδώ και 1.5 χρόνο στο cirhossus και στα kubotai και δεν έχω κανένα πρόβλημα!!

τις τρώνε τρελά και δεν έχουν κανένα πρόβλημα στο έντερο!! φυσικά σε συνδυασμό με άλλες τροφές.

Link to comment
Share on other sites

Τις χρησιμοποιώ εδώ και 1.5 χρόνο στο cirhossus και στα kubotai και δεν έχω κανένα πρόβλημα!!

τις τρώνε τρελά και δεν έχουν κανένα πρόβλημα στο έντερο!! φυσικά σε συνδυασμό με άλλες τροφές.

Thanks! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...