Jump to content

Sos Grhgora


Recommended Posts

εκανα μια θεραπεια στο ενυδρειο μου .... εδω και τεσσερεισ μερεσ αλλα εχθεσ καταλαθωσ επεσε πολυ κοντα .χρονικα. το φαρμακο και σημερα το δαμσελ μου πεθαναι ...........εκανα τεστ νιτρικα ειναι 0................εχω ακομα μεσα ενα κιτρινο που οταν τρομαζει αλλαζει χρωμα...... εχει γεμισει με λευκα σημαδια ..........................................αξιζει να σασ πω οτι σε 2 εβδομαδεσ ψεκλυριστηκε ολοκληρο το ενυδρειο μου τωρα ομωσ τι φταιει..........................////???????????????????????????????????????????????? απαντηστε μου//////////

Link to comment
Share on other sites

Δωσε περισσότερες πληροφορίες για το ενυδρειο σου και την θεραπεία που έκανες.

μία φωτο θα βοηθουσε πολύ..

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα η λυση βρεθηκε .....................ευχαριστω πολυ παντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και παλι συγγνωμη..

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

????? δεν μπορούμε να μάθουμε και εμείς ώστε να μη μας τύχει το ίδιο πρόβλημα??

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα η λυση βρεθηκε .....................ευχαριστω πολυ παντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και παλι συγγνωμη..

:thumbup:

Θα μας αφησεις με την απορια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

????? δεν μπορούμε να μάθουμε και εμείς ώστε να μη μας τύχει το ίδιο πρόβλημα??

αν και πολυ αργα για να σασ λυσω την απορια!!!!!!!!ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΦΑΡΜΑΚΟΥ!!!!!!που ειχε ωσ αποτελεσμα την δηλητηριαση/και τον θανατο των ψαριων μου!!!!!!!!!!!!!!δεν ξερω γιατι εκεινη την στιγμη δεν αναιβασα φωτο συγγνωμη ζητω και απο εσασ αλλα και απο τα ψαρακια!!!!!!!!!!!ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΕΡΙΕΙΧΕ ΧΑΛΚΟ!!!!!κατι που με οδηγει στο συμπερασμα οτι ο βραχοσ μου εχει ψωφησει!!τι μπορω να κανω για να επαναφερω τον βραχο......."να βαλω καποια κομματια ζωντανου ισως" ΑΞΙΖΕΙ να αναφερω οτι μετα την θεραπεια δεν προσθεσα καποιο ζουμι για να μαζεψει τον χαλκο................... :):rolleyes::hysterical::thumbup::thumbup::buttrock::buttrock::buttrock::P:hysterical::D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...