Jump to content

Παρομοιο με Eliwell-Ρυθμισεις


Recommended Posts

Καλησπερα.

Για την ψυξη του ενυδρειου μου τελικα δεν αγορασα το eliwell,οπως το 99% του φορουμ που χρησιμοποιει αντιστοιχη συσκευη, εχει κανει,αλλα την παρακατω συσκευη απο το ebay

633694377470700408.jpg και ενα link:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

Η ερωτηση: Η συνδεσμολογια εχει γινει.Μπορειτε να μου πειτε αν εχει παρομοια διαδικασια προγραμματισμου και αν ναι να με βοηθησετε να το προγραματισω.

Π.Χ Εγω θελω να ξεκινανε τα ανεμιστηρακια που εχω συνδεσει, να δουλευουν ωστε να αρχισει η ψηξη οταν η θερμοκρασια αναβει πανω απο 28 βαθμους και να σταματα μολισ φτασει τους 26.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εκανες καποια συγκριση τιμων πριν την αγορα;Γιατι δεν επελεξες τον elliwelπου ειναι και δοκιμασμενος,και τις ρυθμισεις του ξερουμε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Για την ψυξη του ενυδρειου μου τελικα δεν αγορασα το eliwell,οπως το 99% του φορουμ που χρησιμοποιει αντιστοιχη συσκευη, εχει κανει,αλλα την παρακατω συσκευη απο το ebay

633694377470700408.jpg και ενα link:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

Η ερωτηση: Η συνδεσμολογια εχει γινει.Μπορειτε να μου πειτε αν εχει παρομοια διαδικασια προγραμματισμου και αν ναι να με βοηθησετε να το προγραματισω.

Π.Χ Εγω θελω να ξεκινανε τα ανεμιστηρακια που εχω συνδεσει, να δουλευουν ωστε να αρχισει η ψηξη οταν η θερμοκρασια αναβει πανω απο 28 βαθμους και να σταματα μολισ φτασει τους 26.

Ευχαριστω

Αγαπητέ malawimbuna δώσε στο google STC 8080 και θα βρείς τις πληροφορίες που θέλεις.

Σωκράτης :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και το manual από το Google....

STC_8080.pdf

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...