Jump to content

Java Moss-Κερατόφυλλο


subandsoda

Recommended Posts

Γεια σας...

Εχω πλέον(μετά τους 4 μήνες στο φορουμ διορθώνω σιγά σιγά τα λάθη μου) ζωοτόκα σε 360 λτ.

Έχω σταματήσει να χρησιμοποιώ γεννήστρα γιατί στρεσσάρει τα ψαράκια μου και ελπίζω πλέον στο χώρο(360λτ) και στα φυτά.

Πάρολα όμως τα αρκετάφυτά που έχω( βαλισνερια γιγαντέα-,σπιράλις, ανούμπια, κρυπτοκορύνες, καμπομπα καρολινιανα) επιζούν πολύ δύσκολα μικρά παρόλες τις γεννες που έχω...

Παλαιότερα μου είχατε προτείνει να χρησιμοποιήσω Java moss η καλύτερα Κερατόφυλλο.

Από τότε τα ψάχνω αλλά δεν τα έχω βρεί σε κανένα πετ σοπ ούτε από συνχομπίστα...

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο ελληνικό κατάστημα που να κάνει τέτοιου είδους διανομές στην Κρήτη ή αν δεν γίνονται διανομές φυτών αν κάποιος θα μπορούσε να μου στείλει με courier(προφανώς με δική μου επιβάρυνση) ...

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

..

Παλαιότερα μου είχατε προτείνει να χρησιμοποιήσω Java moss η καλύτερα Κερατόφυλλο.

Από τότε τα ψάχνω αλλά δεν τα έχω βρεί σε κανένα πετ σοπ ούτε από συνχομπίστα...

Ευχαριστώ...

εαν κοιτάξεις στις αγγελίες του γλυκού νερού, υπάρχουν ΠΟΛΛΑ ποστ που συνχομπιστες ΧΑΡΙΖΟΥΝ κερατόφυλλο

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξα και στις αγγελίες αλλά τίποτα...

Εξακοουθεί οπότε να ισχύει η παράκληση αν κάποιος μπορεί και έχει να επικοινωνήσει...

Βασικά φανταζόμουν οτι θα υπάρχει και κάποιο οργανωμένο e-petshop...

Αν έχετε κάτι υπόψην ενημερώστε...

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξα και στις αγγελίες αλλά τίποτα...

Εξακοουθεί οπότε να ισχύει η παράκληση αν κάποιος μπορεί και έχει να επικοινωνήσει...

Βασικά φανταζόμουν οτι θα υπάρχει και κάποιο οργανωμένο e-petshop...

Αν έχετε κάτι υπόψην ενημερώστε...

στείλε με ΠΜ την διυθυνση να σου στείλω να τσουβάλι κερατόφυλλο :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...