Jump to content

Καταλογος ενυδρειακων προιοντων - Αναλωσιμα


WaterWaves

Recommended Posts

Γεια σας και παλι ,

Συνημμενο , θα βρειτε ενα καταλογο με αναλωσιμα ενυδρειακου ενδιαφεροντος.Προσπαθησαμε να βαλουμε τα πιο συνηθη αναλωσιμα και ανταλλακτικα αλλα ισως κατι να λέπει . Απλα ρωτηστε μας και θα σας ενημερωσουμε.

Οι τιμες συμπεριλαμβανουν ΦΠΑ 19% .

Το κοστος των μεταφορικων με κουριερ (1-2 μερες παραδοση) ειναι :

-Για Αττικη και μεχρι δυο κιλα : 3,5 ευρω . Καθε επιπλεον κιλο χρεωνεται 1,4 ευρω

-Για την υπολοιπη Ελλαδα και μεχρι δυο κιλα : 5,7 ευρω . Καθε επιπλεον κιλο χρεωνεται 1,5 ευρω

Εφοσον επιλεξετε την αντικαταβολη στο κουριερ ως τροπο πληρωμης, το συνολικο κοστος μεταφορικων , ανεξαρτητα απο τον τοπο προορισμου, θα ειναι :

-Μεχρι δυο κιλα : 7,5 ευρω

-Καθε επιπλεον κιλο : 2,4 ευρω

Στον καταλογο εχουμε συμπεριλαβει τα βαρη των προιοντων σε γραμμαρια ωστε να κανετε ευκολα τους υπολογισμους σας.

Για παραγγελιες ανω των 50 ευρω σε ανταλλακτικα/αναλωσιμα μπορουμε να κανουμε ειδικο διακανονισμο στα μεταφορικα .Επικοινωνηστε μαζι μας.

Για την οποια παραγγελια σας , αρκει ο κωδικος του προιοντος και τα τεμαχια.

Σε καθε περιπτωση , το e-shop μας θα ειναι συντομα ετοιμο οποτε θα μπορειτε να κανετε τις αγορες σας αυτοματοποιημενα.

Την αλλη εβδομαδα , θα ενημερωσουμε τον καταλογο και με συστηματα οσμωσεων ενυδρειακου ενδιαφεροντος.

Για ερωτησεις / παραγγελιες στο info@waterwaves.gr

AQUARIUM_LIST.pdf

Έγινε επεξεργασία - WaterWaves
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μας ρωτατε , ο κωδικος NOSPILL δεν ειναι μονο το auto-shut off valve που φαινεται στην φωτο αλλα και το φλοτερ !!Ειναι ο πιο απλος και οικονομικος αυτοματισμος για να γεμιζετε το δοχειο συλλογης καθαρου νερου χωρις πλυμμηρες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια χαρα θελω να ρωτησω κατι σχετικα με την ριτινη με κωδικο DI-CAN-2 ειναι μονο θηκη για ρητινη ή

περιεχει κ την ρητινη DI ?

Επισης αν μπαινει κανονικα στην οσμοση της RO-MAN ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα ,

Ειναι γεματο με mixed bed resin και μπαινει σε ολες τις οσμωσεις.Εχει δικο της βραχιονα αναρτητης στο τοιχο και το κιτ περιλαμβανει τα παντα.

ΜΦΧ

WW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εχω αγορασει μια ΑΟ απο εσας, που παραγει 380 λιτρα την μερα...

θελω να ρωτησω τι κανει το βανακι στον σολινα του βρομικου νερου? και οταν ειναι ανοιχτο και κλειστο βγαζει απλα μειωνεται η ροη του

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει μια ΑΟ απο εσας, που παραγει 380 λιτρα την μερα...

θελω να ρωτησω τι κανει το βανακι στον σολινα του βρομικου νερου? και οταν ειναι ανοιχτο και κλειστο βγαζει απλα μειωνεται η ροη του

Το βανάκι αυτό χρησιμοποιείται για τον καθαρισμό (flushing) της μεμβράνης.

Όταν είναι ανοιχτό, καθαρίζεται η μεμβράνη και βγάζει ελάχιστο καθαρό νερό, ενώ όλο το υπόλοιπο βγαίνει από το βρώμικο.

Σε κανονική λειτουργία, πρέπει να είναι κλειστό.

Καλό θα είναι να κάνεις flushing για 3-5 λεπτά μία φορά την εβδομάδα (αναλόγως τη χρήση βέβαια) για να διατηρείς τη μεμβράνη σε καλή κατάσταση.

Έγινε επεξεργασία - amorealex
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν το ηξερα... εγω νομιζα οτι πρεπει να ειναι ανοιχτο για να φευγει το βρομικο νερο και μεχρι τωρα ετσι το δουλευα. Τωρα τι μπορει να εχει γινει?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν το ηξερα... εγω νομιζα οτι πρεπει να ειναι ανοιχτο για να φευγει το βρομικο νερο και μεχρι τωρα ετσι το δουλευα. Τωρα τι μπορει να εχει γινει?

Τιποτα κλειστο και δουλεψε κανονικα την οσμωση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είχα αγοράσει πριν 2 μήνες την μικρή Α/Ο όσμωση που έχετε αλλά από κατάστημα και όχι από εσάς.Μέσα στην συσκευασία δεν είχε αντάπτορα για την βρύση μπαλκονιού και είχε για βρύση κουζίνας.Επειδή μου είναι λίγο δύσκολο να έρθω Ραφήνα πως μπορείτε να μου το στείλετε και πόσο κοστίζει το εξάρτημα?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει πριν 2 μήνες την μικρή Α/Ο όσμωση που έχετε αλλά από κατάστημα και όχι από εσάς.Μέσα στην συσκευασία δεν είχε αντάπτορα για την βρύση μπαλκονιού και είχε για βρύση κουζίνας.Επειδή μου είναι λίγο δύσκολο να έρθω Ραφήνα πως μπορείτε να μου το στείλετε και πόσο κοστίζει το εξάρτημα?

Ευχαριστώ πολύ.

ακριβώς επάνω στο post γράφει τις τιμές

(Το κοστος των μεταφορικων με κουριερ (1-2 μερες παραδοση) ειναι :

-Για Αττικη και μεχρι δυο κιλα : 3,5 ευρω . Καθε επιπλεον κιλο χρεωνεται 1,4 ευρω

-Για την υπολοιπη Ελλαδα και μεχρι δυο κιλα : 5,7 ευρω . Καθε επιπλεον κιλο χρεωνεται 1,5 ευρω

Εφοσον επιλεξετε την αντικαταβολη στο κουριερ ως τροπο πληρωμης, το συνολικο κοστος μεταφορικων , ανεξαρτητα απο τον τοπο προορισμου, θα ειναι :

-Μεχρι δυο κιλα : 7,5 ευρω

-Καθε επιπλεον κιλο : 2,4 ευρω )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...