Jump to content

Για πειτε μου σας παρακαλω


Recommended Posts

Γεια σας, μια φιλη μου ειχε σε ενα 20λτ δυο χρυσοψαρα , 1γατοψαρο και ενα γλυφτη.Το γατοψαρο δαγκωσε την ουρα του ενος χρυσοψαρου και ψοφησε αλλα κολισε και το αλλο και καθε μερα εχει και μεγαλυτερη πληγη εντομεταξη το ενυδρειο της εσπασε οταν το καθαριζε και αγορασε ενα 90λτ και πηρε και αλλο ενα χρυσοψαρο το οποιο το εχει σε μια γυαλα μαζι με τον γλυφτη , το γατοψαρω το πεταξε στην λεκανη της τουαλετας και τραβηξε το καζανακι.Το αρρωστο το εχει σε ενα αλλο ενυδρειο των 10λιτρων και νομιζω οτι το γατοψαρo οπου πεταξε ηταν corydora albino και τραβαγα τα μαλλια μου μολις μου το ειπε :unsure: .Πηγε και αγορασε κατι φαρμακα αλλα δεν κανουν και τιποτα , α και να προσθεσω οτι δεν τους εριχνε αντιχλωριο γιατι δεν τις ειχε δωσει το καταστημα απο το οποιο αγοραζε τα ψαρια και τα υπολοιπα.Σας παρακαλω πειτε κανενα φαρμακο για να ζησει το χρυσοψαρο.Α και φυσικα αυτην τη φορα θα της στροσω εγω το ενυδρειο. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ανοιξης ενα νεο θεμα στο ασθενειες και θεραπειες με περοσσοτερες λεπτομεριες για το ιστορικο του ενυδρειου και των ψαριών .

Link to comment
Share on other sites

Α και φυσικα αυτην τη φορα θα της στροσω εγω το ενυδρειο. :unsure:

Τώρα μάλιστα, σώθηκε το κοριτσάκι :unsure::wacko::wacko::wacko::glare::hysterical:

Nα την ψήσεις να γραφτεί μέλος και να το ρίξει στο διάβασμα :D

Έγινε επεξεργασία - efthvag
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...