Jump to content

Sos!οι χελωνες μου αγριεψαν και μαλωνουν!sos


Recommended Posts

οπως εχω ξανααναφερει υπαρχει μια ενταση αναμεσα στις εξι χελωνες μου στην ωρα του φαγητου...δοκιμασα οπως με ειχε συμβουλεψει καποιος να τις ταιζω στο στομα..πραγματι ειχε πλακα αλλα δεν κρατησε για πολυ! :hysterical:

δυστυχως οι χελωνες μου 'σκοτωνονται' για μια τοση δα γαριδα..δοκιμασα να βαλω φαγητο σε πολλα διαφορετικα σημεια και χωρισα τις χελωνες..Ματαια!εκεινες πηγαν παλι πισω στο ιδιο μερος για να φανε ολες μαζι....!! :glare: μου φανηκε πολυ αστειο (και παραξενο) που δεν θελησαν να φανε η καθεμια ξεχωριστα...!! (:P)σημερα το πρωι ετυχε να σκοτωσω μια μυγα(συνυθως τους δινω μυγες και κουνουπια)και τους την εριξα στην λεκανη για να τη φανε....το τι ακολουθησε δε λεγεται!! :D επεσε η μια πανω στην αλλη αλλα ολες καταφεραν να φανε απο μια μπουκια...τελος εμεινε μια χελωνα αποφασισμενη να φαει την υπολοιπη μυγα....ειχε ανοιξει το στομα της και εκεινη τη στιγμη θα την ετρωγε...ξαφνικα μια χελωνα ηρθε σιφουνας και της δαγκωσε δυνατα το ποδι!!(πηρε και τη μυγα!!!)η κακομοιρα η χελωνα για περιπου ενα τεταρτο δεν χρησιμοποιουσε το πισω ποδι της!! :D ευτυχως επειτα καταλαβα οτι ολα ηταν ενταξει αφου το χρησιμοποιουσε κανονικα...τι (αλλο) να (προσπαθησω να)κανω για να μην ξανασυμβει αυτο???σας παρακαλω...χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............. :unsure::unsure::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

κανεις? :wacko::wacko::unsure: αχ πειτε μου τι να τις κανω γιατι θα σκοτωθουνε στο τελος!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

κανεις? :wacko::wacko::unsure: αχ πειτε μου τι να τις κανω γιατι θα σκοτωθουνε στο τελος!! :unsure:

Να πω κατι λογικο?

Αφου μαλωνουν γιατι δεν τις χωριζεις, και να κρατησεις την μια...

Link to comment
Share on other sites

Να πω κατι λογικο?

Αφου μαλωνουν γιατι δεν τις χωριζεις, και να κρατησεις την μια...

ειναι καλη ιδεα....το εχω σκεφτει κι εγω αλλα δεν υπαρχει αρκετος χωρος :unsure: ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλη ιδεα....το εχω σκεφτει κι εγω αλλα δεν υπαρχει αρκετος χωρος :unsure: ... :unsure:

E τοτε χαρισε-πουλα τες στο forum..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...