Jump to content

Χειμερια ναρκη...ναι ή οχι........???


αφηνω τις χελωνες μου να πεσουν σε χειμερια ναρκη?  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Γεια σας!Δημιουργησα αυτην την ψηφοφορια ωστε να μαθω πιο ειναι τελικα το σωστο και για ποιο λογο.......................ΝΑΙ ή ΟΧΙ................στη χειμερια ναρκη

και γιατι???

:wub::thumbup::P

:ninja: !.ΦΙΛΙΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ.! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Δημιουργησα αυτην την ψηφοφορια ωστε να μαθω πιο ειναι τελικα το σωστο και για ποιο λογο.......................ΝΑΙ ή ΟΧΙ................στη χειμερια ναρκη

και γιατι???

:wub::thumbup::P

:ninja: !.ΦΙΛΙΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ.! :thumbup:

Μηπως ειναι καλυτερα να απευθυνθεις σε ενα φορουμ με ερπετα???

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις αφηνω να κοιμηθουν ποτε αλλα τις εχω σε ενυδρειο με θερμοστατη.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αν δεν πεσουν σε ναρκη :wub:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι καλυτερα να απευθυνθεις σε ενα φορουμ με ερπετα???

πιστεψε με,εχω ψαξει να βρω αλλα το θεμα ειναι οτι αυτο που με ενδιαφερει ειναι κυριως το νερο διοτι ολα τα υπολοιπα υποτιθεται πως εχουν μια ευκολοτερη απαντηση............ :thumbup:

εξαλλου υπαρχει περιπτωση να υπαρχουν κι αλλοι ενδιαφερομενοι(σε αυτα τα θεματα).....

:wub:

:P .!ΦΙΛΙΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ.! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

:wub: αντε να βλεπω να ψηφιζετε!!! :P

!

Α, και κατι ακομα!τι πρεπει να κανω για να ξυπνησει μια χελωνα που κοιμαται ακομα???

Link to comment
Share on other sites

αν οι χελωνες δεν πεσουν σε χειμερια ναρκη εινα ΣΙΓΟΥΡΟ πως δεν θα παθουν τιποτα??το ρωταω αυτο διοτι εχω ακουσει πως τρωνε πολυ ωστε να εχουν να καινε λιπος οταν θα κοιμουνται το χειμωνα....αν λοιπον δεν πεσουν σε χειμερια ναρκη μηπως θα ειναι καλυτερα να μειωσω το φαγητο τους,εφοσον δεν θα το χρειαστουν το χειμωνα???? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα διαβασει οτι τα ειδη που φιλοξενουμε, δεν πεφτουν ποτε σε ναρκη στα μερη απο οπου καταγονται...

Στην ουσια οταν δεν προσφερουμε την σωστη θερμοκρασια πεφτουν σε μια ημι-ναρκη η οποια , απο οσο διαβασα, δεν τους κανει καλο!

Οποιος ξερει κατι επ αυτου ας συμπληρωσει! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα διαβασει οτι τα ειδη που φιλοξενουμε, δεν πεφτουν ποτε σε ναρκη στα μερη απο οπου καταγονται...

Στην ουσια οταν δεν προσφερουμε την σωστη θερμοκρασια πεφτουν σε μια ημι-ναρκη η οποια , απο οσο διαβασα, δεν τους κανει καλο!

Οποιος ξερει κατι επ αυτου ας συμπληρωσει! :wub:

:P:thumbup::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...