Jump to content

ΛΙΜΝΗ!!!


Sta8hs000

Recommended Posts

Γεια σας!!!

εχω δει αρκετα θεματα στο φορουμ μας για λιμνες ητε στο μπαλκονι ητε στον κηπο...

σημερα πηγα στο πολυκαταστιμα Pra***** (δεν ξερω αν επιτρεπετε να αναφερω το ονομα)

και ειδα απο μια μεγαλη εταιρια για κηπους 2 πλαστικες "Δεξαμενες" για λιμνη...

η μια ειχε ογκο 160λτ και η αλλη 290λτ...

ειχαν πολυ ωραιο σχημα και φαινοταν πολυ καλο το υληκο.. επισης η εταιρια αυτη ειναι απο τα μεγαλυτερα

ονοματα....

εχω βγαλει και φωτο θα την ανεβασω σε λιγακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα στο πολυκαταστιμα Pra***** (δεν ξερω αν επιτρεπετε να αναφερω το ονομα)

Αν δεν έχεις να πεις κακή κουβέντα για το οποιοδήποτε κατάστημα , δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα στο να αναφερθείς στο όνομα του καταστήματος .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Σταματη..

για οποιον ενδιαφερετε το καταστημα ειναι το Praktiker..

Η τιμη της μικρης λιμνης ειναι αν θυμαμαι 160.. η μεγαλη δεν ειχε τιμη...και βιαζομουν :wub::P

Link to comment
Share on other sites

πρεπει απαραιτητα να την θαψεις η στεκεται και κανονικα στο μπαλκονι η στην ταρατσα ας πουμε???

Link to comment
Share on other sites

Οτι στεκεται, στεκεται αλλα εμενα μου ειχαν πει οτι θελει πλευρικη στηριξη για να μην ανοιξει. Δεν ξερω ομως αν ισχυει.

Παντως εχει ενα μειονεκτημα που εμενα με αναγκασε να την αποφυγω. Εχει μικρο βαθος οποτε ειναι ακαταλληλη (ή εστω ρίσκο) για να ξεχειμωνιασουν ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

Οτι στεκεται, στεκεται αλλα εμενα μου ειχαν πει οτι θελει πλευρικη στηριξη για να μην ανοιξει. Δεν ξερω ομως αν ισχυει.

Παντως εχει ενα μειονεκτημα που εμενα με αναγκασε να την αποφυγω. Εχει μικρο βαθος οποτε ειναι ακαταλληλη (ή εστω ρίσκο) για να ξεχειμωνιασουν ψαρια.

Καλημερα.. δν νομιζω να θελει πλευρικη στηριξη η κατι... οσο για το βαθος της μεγαλης ειναι περιπου μισο

μετρο...260 λιτρα ειναι αυτα :wub::P

(διωρθωνω λαθος που εκανα.. η μικρη 190 και η μεγαλγη 260) :ninja::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...