Jump to content

Ηλεκτρονικο Τσιγαρο...


Recommended Posts

Παιδια ποια η γνωμη σας πανω σε αυτο?

Το εχει δοκιμασει καποιος? :wub:

1

2

3

4

5

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

Παιζει στα φαρμακεια.Εγω δεν καπνιζω αλλα λογικα ειναι ενα simulation τσιγαρου.Μακαρι να κανει δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το έχω ψάξει και δοκιμασει....

Ο ΕΟΦ το έχει απαγορεύσει.....(μου το είπε φίλος Φαρμακοποιός)

Αν βρεις πάρε με υποκατάστατο νικοτίνης και όχι με Νικοτίνη.....

Φορτίζει, παίρνει αμπούλα, ανάβει όταν ρουφάς.........δεν βγάζει καπνό βγάζει ατμό!

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια ψαχνωντας βρηκα και αυτο αλλα... με τα παιχνιδια που παιζονται απο τις εταιριες και τα οικονομικα συμφεροντα... δεν βγαζεις ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πετάξεις την καπνοσακούλα στο τραπεζάκι, βγάλεις ένα χαρτάκι, στρίψεις λίγο καπνό και καπνίσεις σαν πασάς τί να το κάνεις???

Αν βγάλουν simulation για το παραπάνω το συζητάμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δοκιμασει κι εγω!!!Το μονο που καταφερνεις ειναι να γλιτωνεις γυρω στα 5 τσιγαρα την μερα!Βεβαια σ'αυτο παιζει ρολο και το ποσο καπνιζεις γενικως!Νομιζω πως ειναι πολυ ακριβο (60€ περιπου η και παραπανω) και δεν πολυ αξιζει τον κοπο!Παντως σε καθε περιπτωση δεν σε βοηθαει να το κοψεις αλλα να το ελαττωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις πραγματικά να κόψεις το τσιγάρο, θα το κόψεις μόνος σου, χωρίς καμμία βοήθεια από κανέναν και από τίποτα.

Εσύ ο ίδιος θα επιβληθείς στο μυαλό σου (γιατί για παιχνίδι του μυαλού πρόκειται) και θα το κόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις πραγματικά να κόψεις το τσιγάρο, θα το κόψεις μόνος σου, χωρίς καμμία βοήθεια από κανέναν και από τίποτα.

Εσύ ο ίδιος θα επιβληθείς στο μυαλό σου (γιατί για παιχνίδι του μυαλού πρόκειται) και θα το κόψεις.

:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορείτε να λύσετε πολλές απορίες σας, να μάθετε πως λειτουργεί, αν είναι ασφαλές ή όχι, τι προβλέπει η νομοθεσία καθώς και να προμηθευτείτε ηλεκτρονικά τσιγάρα στο esmoke.gr ( http://esmoke.gr ). Το site έχει αναλυτικές οδηγίες χρήσης καθώς και παραπομπές σε μελέτες και έρευνες που έχουν γίνει. Υπάρχει μάλιστα και ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσεως με 15 ευρώ για όσους θέλουν να δοκιμάσουν χωρίς να δαπανήσουν πολλά χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις πραγματικά να κόψεις το τσιγάρο, θα το κόψεις μόνος σου, χωρίς καμμία βοήθεια από κανέναν και από τίποτα.

Εσύ ο ίδιος θα επιβληθείς στο μυαλό σου (γιατί για παιχνίδι του μυαλού πρόκειται) και θα το κόψεις.

+1

Ως καποιος που καπνιζε 15 χρονια μπορω να πω πως το πιο δυσκολο κομματι ειναι να αποβαλεις την ψυχολογικη συνηθεια και όχι την φυσικη εξαρτηση που φευγει μετα απο 1-2 εβδομαδες.

Αρα τετοιου ειδους υποκαταστα δεν βοηθανε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...