Jump to content

Video !!!!!!!


yiannossavva

Recommended Posts

Gia sas apo kypro

sas stelno ena video opu ena domino kani boutia se anamoni (zilepse apo ta clown)!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - yiannossavva
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το video είναι ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο βιντεακι.......... :rockon:

το μονο κακο που εχει ειναι,οτι οταν βλεπουμε

κατι τετοια εμεις του γλυκου νερου..............

ξερετε κατι παθαινουμε ...... :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Οι Damsel όπως και oi clown ανήκουν στην ίδια οικογένεια. Πιθανά να έχουν και αυτοί κάποια αντοχή στο δηλητήριο της ανεμώνης.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο video. ;)

Υπάρχουν άπειρα πράγματα που δεν γνωρίζουμε και ακόμα παραμένουν μυστήρια.

Οι Damsel όπως και oi clown ανήκουν στην ίδια οικογένεια. Πιθανά να έχουν και αυτοί κάποια αντοχή στο δηλητήριο της ανεμώνης.

Αυτό που λες Νίκο φαίνεται αρκετά λογικό αλλά πουθενά στην βιβλιογραφία δεν έχω δει κάτι ανάλογο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες Νίκο φαίνεται αρκετά λογικό αλλά πουθενά στην βιβλιογραφία δεν έχω δει κάτι ανάλογο.

16393[/snapback]

Ναί είναι αρκετά περίεργο και ταυτόχρονα ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

giasas kai pali apo tin kypro

pedia oute ego pou traviksa to video den to pistevo akoma.exo polla akoma na sas stilo !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι Damsel όπως και oi clown ανήκουν στην ίδια οικογένεια. Πιθανά να έχουν και αυτοί κάποια αντοχή στο δηλητήριο της ανεμώνης.

16288[/snapback]

Ειναι κατι το πολυ φυσικο για το συγκεκριμενο Νταμσελ. Το Ντομινο. Απο μικρα αυτα τα ψαρακια μεγαλωνουν σε συμβιωτικες ανεμωνες. Εχω δει πολλες φωτογραφιες να ειναι αναλογα το μεγεθος της ανεμωνης αρκετα μικρα Ντομινο και το κλασικο ζευγαρι κλοουν στη μεση...Οταν μεγαλωνουν θεωρητικα κοβουν αυτη τη συνηθεια, αλλα σε ποιο μεγεθος δεν εχω δει κατι. Ισως ο μικρος στο βιντεο να μην εχει οριμασει ακομα αρκετα και να μην μπορει αν κοψει τις παλιες συνηθειες! :thumbup:;)

Μπορω να επανελθω με ποιο πολλες πληροφοριες αλλα λογο φορτου εργασιας ισως να αργησω λιγο... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

giasas kai pali apo tin kypro

sto link pou stilate den ida domino (mesa) se anemona apla ida apo epano apo aftin.exi kapia diafora !!!!!!!

Yiannos Savva

Cyprus

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...