Jump to content

το ενυδρειο μου


johnb

Recommended Posts

αλλη μια φοτο

post-12493-1243773049.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βγαλε και το χαλικι απο την θαλασσα.ειναι ακαταλληλο για γλυκο νερο εκτος απο κιχλιδες αφρικης. :)

Δεν κανει ουτε για κιχλιδες Αφρικης...........

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια φοτο

post-12493-1243773369.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το ενυδρειο σου μπορει να βελτιωθει κι αλλο , θα πρεπει να διαβασεις αρκετα γυρο απο τα ψαρια σου και της συνθηκες που θελουν και πιστευω το αποτελεσμα θα το χαρεις εσυ και τα ψαρια σου ! :)

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω η συνθεση παραμενει η ιδια...

Link to comment
Share on other sites

τα φυτα ειναι παλαστικα ολα...οσο για την συνθεση δεν σκεφτομαι να την αλλαξω....οτι γινει.... :)

Link to comment
Share on other sites

ότι γίνει???ε βαλε μέσα και κανένα πιράνχας. είναι αμαρτία φίλε να τα ταλαιπωρείς. Παίρνουμε ψάρια για να τους δώσουμε κάποιες καλές συνθήκες ζωής και όχι για πειράματα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλό θα είναι να καταλήξεις σε ψάρια συμβατά μετάξυ τούς και ντεκόρ που ανταποκρίνεται σε αυτά.¨Ειναι κρίμα να τα ταλαιπωρείς κάνοντας πειράματα...Ακολούθησε όσα σου είπαν οι υπόλοιποι φίλοι και το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο τόσο για τα ψάρια σου όσο και για την αισθητική του ενυδρείου σου.Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

τα φυτα ειναι παλαστικα ολα...οσο για την συνθεση δεν σκεφτομαι να την αλλαξω....οτι γινει.... :)

Περί γούστου βέβαια δεν μπορεί κανείς να προσθέσει κάτι αλλά.....

Κάνε μία προσπάθεια να βελτιώσεις την κατάσταση αφού σου δίνεται η ευκαιρία με τις γνώμες των άλλων φίλων εδώ. Άλλωστε φαντάζομαι στο forum μπήκες για να ανταλλάξεις γνώμες με άλλους συνχομπίστες.

Και επειδή μιλάμε για ζωντανούς οργανισμούς δεν έχει να κάνει μόνο με το γούστο.

Δες λιγάκι λοιπόν το θέμα της συμβατότητας των ψαριών και στη συνέχεια πιθανή αντικατάσταση των πλαστικών και θα ανακαλύψεις ότι το αποτέλεσμα θα είναι πολύ ανταποδοτικό και γαι σένα και για τα ψαράκια.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

οσο για την συνθεση δεν σκεφτομαι να την αλλαξω....οτι γινει.... :)

Και τι σου φταινε τα ζωντανα παλικαρι μου? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τα φυτα ειναι παλαστικα ολα...οσο για την συνθεση δεν σκεφτομαι να την αλλαξω....οτι γινει.... :)

:rolleyes: Μηπως περιμενεις και μπραβο, για την "ζωοφιλικη" σου συνειδηση; :thumbup::hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ενταξει μην τρελλαθουμε :rolleyes: μια μοναδα πανω το ph μια μοναδα κατω δεν χαθηκε και ο κοσμος...δεν νομιζω να ειναι και τοσο σημαντικο θεμα...οσο για τα ψαρακια εγω τα νοιαζομαι οσο δεν φανταζεστε...("ζωοφιλικη" συνειδηση) και δεν σηκωνω κουβεντα περι αυτου.. :thumbup: ειπαμε τα ψαρακια μου τα εδωσαν οι πετσοπαδες χωρις να το ειχα ψαξει εκτενεστερα ,παντως εδω και 2 χρονια ολα μια χαρα

(Μηπως περιμενεις και μπραβο, για την "ζωοφιλικη" σου συνειδηση:)

μηπως θα ηταν καλυτερα να τα εριχνα στην λεκανη της τουαλετας? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν έχεις ιδέα τι θέλουν τα ψάρια, οπότε πως θα τα φροντίσεις σωστά?

Εμείς προσπαθούμε να σου πούμε τι να κάνεις για να είναι άνετα(κάποια, δεν γίνεται όλα για αυτό σου λέμε να δώσεις κάποια πίσω) και εσύ λες "ότι γίνει"...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν έχεις ιδέα τι θέλουν τα ψάρια, οπότε πως θα τα φροντίσεις σωστά?

Εμείς προσπαθούμε να σου πούμε τι να κάνεις για να είναι άνετα(κάποια, δεν γίνεται όλα για αυτό σου λέμε να δώσεις κάποια πίσω) και εσύ λες "ότι γίνει"...

πισω που......? :)

Link to comment
Share on other sites

πισω που......? :)

Εκει που τα πηρες,η εν πασει περιπτωσει σε καποιο pet shop.

Link to comment
Share on other sites

:):rolleyes::hysterical:

πλακα κανετε.... :thumbup: ο πετσοπας μου λεει 'εγω δεν τα παιρνω ουτε απο τον αδερφο μου..'τι μου λετε?

αν τα επαιρναν θα ηταν ολα μια χαρα.....

Link to comment
Share on other sites

Δωστα τζαμπα στην τελικη...

Link to comment
Share on other sites

Δωστα τζαμπα στην τελικη...

:):rolleyes::hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Για τα πρακτικα:

Και εγω και αλλος κοσμος τα δωσαμε ΤΖΑΜΠΑ!

(στο κατω κατω δεν εχεις φροντοζα απο Zaire, για παραδειγμα, για να σε πειραξει το κοστος)

Δεν ειναι κακο φιλε μου να τα δωσεις ετσι αν δεν στα παιρνει αλλιως...καλο θα κανεις κακο ΔΕΝ θα κανεις...

αλλα απο οτι βλεπω... :rolleyes:

:)

Link to comment
Share on other sites

αλλα απο οτι βλεπω... :rolleyes:

:)

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup:

παιδια εγω τα βλεπω ειναι μια χαρα...ποσο καιρο τα εχω..προσφατα πηρα και καμια 6 guppy αρσ-θυλ.... :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο μου τωρα

post-12493-1245278420_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::thumbup::thumbup:

post-12493-1245278487_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...