Jump to content

τελiκος Champions League


Recommended Posts

MANCHESTER UNITED - BARCELONA

ποιος πιστευετε οτι θα το παρει???

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

MANCHESTER UNITED - BARCELONA

ποιος πιστευετε οτι θα το παρει???

Παιδια ο ημιτελικος Μπαρτσα Τσελσυ ηταν απιστευτος !!! :bowdown::bowdown:

Πιστευω τελικα η Μπαρτσα δεν θα εχει κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο ημιτελικος Μπαρτσα Τσελσυ ηταν απιστευτος !!! :bowdown::bowdown:

Πιστευω τελικα η Μπαρτσα δεν θα εχει κανενα προβλημα

Δηλαδή τί σε κάνει να πιστεύεις πως η Μπαρτσελόνα δεν θα έχει πρόβλημα???

Ξέρεις το βάρος της φανέλας της Μάντσεστερ σε σχέση με της Μπαρτσελόνα?

Ακόμα και το τελευταίο Champions League που πήρε το πήρε με τρελό και εξόφθαλμο σπρώξιμο (η Μπάρτσα).

Είμαι Μάντσεστερ και την θεωρώ πραγματικά την πιο καλά δεμένη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή! Όχι την καλύτερη, όχι την πιο ποιοτική (που παίζει να είναι και τα 2), αλλά σίγουρα την πιο δεμένη!

Αντικειμενικά ο τελικός δεν σηκώνει προβλέψεις καθότι είναι και οι 2 πολύ καλές ομάδες, αλλά η ποιότητα και η φανέλα της Μάντσεστερ θέλω να πιστεύω πως θα επικρατήσει!

Κι επειδή θα ακουστεί πως η φανέλα δεν παίζει μπάλα, αλλά οι παίχτες... Πείτε το στην Liverpool... Μισητή αντίπαλος, αλλά με μία φανέλα φτιαγμένη από τιτάνιο!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

MANCHESTER UNITED - BARCELONA

ποιος πιστευετε οτι θα το παρει???

Η διαιτησία......

Φιλαράκια θα μας κάνουν να σιχαθούμε τη μπάλα σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

... MANCHESTER UNITED...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα και οι 2 ομαδες ειναι σε πολυ καλη κατασταση, οποτε και το παιχνιδι θα ειναι πολυ ενδιαφερον... τωρα για το ποιος θα το σηκωσει... δεν ξερω ?!?

Δινω μια πιθανοτητα στη μπαρτσελονα λογω καλυτερου στησιματος και καλυτερης ποιοτητας απο την Μ.Γ. στην τρεχουσα περιοδο...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε που θα γίνει ο αγώνας ;

Ρώμη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

παιδια εγω ενα θα πω...θα παιξω *** ευρω στην UNITED (στο στοιχιμα) λογικα κανενα 2,20 θα της δινει...

και οπως ειπε κ ο Νικος αυτη τη στιγμη ειναι η καλυτερη ΟΜΑΔΑ....

ps δεν κανονιζουμε την επομενη συναντηση του Aqua Zone στην Ρωμη.... :bowdown::bowdown:

ps 2....ελπιζω να καταλαβατε οτι ειμαι MANCHESTER μεχρι το κοκαλο... :bowdown::bowdown:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

παιδια εγω ενα θα πω...θα παιξω *** ευρω στην UNITED (στο στοιχιμα) λογικα κανενα 2,20 θα της δινει...

O κουβας ειναι μεγαλος και καταπινει τα πανταααααααααααααα! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

O κουβας ειναι μεγαλος και καταπινει τα πανταααααααααααααα! :bowdown:

τι εννοεις Τριανταφυλλε?? :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! :bowdown: ..δεν εχει σχεση με τα ενυδρειακα και ετσι θα αντιπαρατεθω! :bowdown: :bowdown:

Δηλαδή τί σε κάνει να πιστεύεις πως η Μπαρτσελόνα δεν θα έχει πρόβλημα???

....Εμεις εχουμε ομαδα ! :bowdown:

Ξέρεις το βάρος της φανέλας της Μάντσεστερ σε σχέση με της Μπαρτσελόνα?

Η δικια μας ζυγιζει πολλα καρατια! :blush::hysterical:

Ακόμα και το τελευταίο Champions League που πήρε το πήρε με τρελό και εξόφθαλμο σπρώξιμο (η Μπάρτσα).

Αξιζε να περασει η Μπαρτσελονα ..βαζω στοιχημα εχετε θορυβιθει που περασε αντι της Τσελσυ ..που σιγουρα την θελατε για την εχετε του χεριου σας! :blush:

Είμαι Μάντσεστερ και την θεωρώ πραγματικά την πιο καλά δεμένη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή! Όχι την καλύτερη, όχι την πιο ποιοτική (που παίζει να είναι και τα 2), αλλά σίγουρα την πιο δεμένη!

δεν μιλαμε για γλυκα του κουταλιου! :hysterical: ..για ομαδες μιλαμε ..εκτος απο Κριστιανο ισως και Ρουνει δεν θα ηθελα αλλο στην Μπαρτσα! :hysterical::hysterical::hysterical:

Αντικειμενικά ο τελικός δεν σηκώνει προβλέψεις καθότι είναι και οι 2 πολύ καλές ομάδες, αλλά η ποιότητα και η φανέλα της Μάντσεστερ θέλω να πιστεύω πως θα επικρατήσει!

Τα ιδια ελεγε και η Ρεαλ ...ωστοσο τωρα την ψαχνουμε στην βαθμολογια ...ειναι σιγουρο αν η Μαντζεστερ ανοιχτει θα φαει πολλα τεμαχια! :blush:

Κι επειδή θα ακουστεί πως η φανέλα δεν παίζει μπάλα, αλλά οι παίχτες... Πείτε το στην Liverpool... Μισητή αντίπαλος, αλλά με μία φανέλα φτιαγμένη από τιτάνιο!

Σεβασμος σε Τζεραρντ και Τορες κατ΄αλλα δεν θελω δακρυα μετα τον αγωνα ..σταθειτε στο υψος σας! :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - ghalepas
Link to comment
Share on other sites

:bowdown: χε!χε! χε! :hysterical::hysterical::hysterical: ..καλη τυχη! :hysterical: ...αλλα η τυχη βοηθα τους ισχυρους! :bowdown::bowdown::bowdown: Έγινε επεξεργασία - ghalepas
Link to comment
Share on other sites

:bowdown: χε!χε! χε! :hysterical::hysterical::hysterical: ..καλη τυχη! :hysterical: ...αλλα η τυχη βοηθα τους ισχυρους! :bowdown::bowdown::bowdown:

Πολλά λέτε και δεν ξέρω πως θα σας βγει αυτό!

Η Barca αυτή τη στιγμή έχει όντως πολύ καλή ομάδα. Ίσως και την πιο αποτελεσματική της Ευρώπης! Όμως μέχρι τώρα δεν αντιμετώπισε και κανένα μεγαθήριο. Η Chelsea είναι μία ομαδούλα και το απέδειξε με το πως στάθηκε μέσα στο Cump Nou.

H Manchester είναι μία ομάδα με εμπειρία και σύστημα! Σκοπός της είναι η νίκη και μόνο αυτή! Ποτέ δεν την θυμάμαι να παίζει "κλειστά" και να είναι μίζερη! Αυτό σίγουρα θα δημιουργήσει χώρους στη Barca και φυσικά θα κάνει και πολλές ευκαιρίες. Μη ξεχνάτε όμως πως ότι έχει κάνει φέτος η Barca οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στην επίθεση... Γιατί από άμυνα... άστα να πάνε! Και επίσης η Manchester τυχαίνει να έχει παίχτες που μπορούν να σκοράρουν ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ και από το πουθενά!

Το παιχνίδι σίγουρα θα είναι δύσκολο και για τους 2 και σίγουρα θα έχει τρομερό ενδιαφέρον.

Και σαν οπαδός της Manchester (αλλά και γενικά του Αγγλικού ποδοσφαίρου) θα ήθελα να πραγματοποιηθεί μία νίκη όπως με την Bayern το 1999. Έτσι... ξαφνικά και σαδιστικά!!! Δυστυχώς όμως τώρα δεν υπάρχει ο ΘΕΟΣ Teddy Sheringham και ο δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο Solskjaer.

Πέραν των οπαδικών... ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ Ronaldo είναι ίσως η πιο αντιπαθητική φυσιογνωμία στο σύγχρονο παγκόσμιο ποδόσφαιρο!

Link to comment
Share on other sites

Πολλά λέτε και δεν ξέρω πως θα σας βγει αυτό!

Η Barca αυτή τη στιγμή έχει όντως πολύ καλή ομάδα. Ίσως και την πιο αποτελεσματική της Ευρώπης! Όμως μέχρι τώρα δεν αντιμετώπισε και κανένα μεγαθήριο. Η Chelsea είναι μία ομαδούλα και το απέδειξε με το πως στάθηκε μέσα στο Cump Nou.

H Manchester είναι μία ομάδα με εμπειρία και σύστημα! Σκοπός της είναι η νίκη και μόνο αυτή! Ποτέ δεν την θυμάμαι να παίζει "κλειστά" και να είναι μίζερη! Αυτό σίγουρα θα δημιουργήσει χώρους στη Barca και φυσικά θα κάνει και πολλές ευκαιρίες. Μη ξεχνάτε όμως πως ότι έχει κάνει φέτος η Barca οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στην επίθεση... Γιατί από άμυνα... άστα να πάνε! Και επίσης η Manchester τυχαίνει να έχει παίχτες που μπορούν να σκοράρουν ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ και από το πουθενά!

Το παιχνίδι σίγουρα θα είναι δύσκολο και για τους 2 και σίγουρα θα έχει τρομερό ενδιαφέρον.

Και σαν οπαδός της Manchester (αλλά και γενικά του Αγγλικού ποδοσφαίρου) θα ήθελα να πραγματοποιηθεί μία νίκη όπως με την Bayern το 1999. Έτσι... ξαφνικά και σαδιστικά!!! Δυστυχώς όμως τώρα δεν υπάρχει ο ΘΕΟΣ Teddy Sheringham και ο δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο Solskjaer.

Πέραν των οπαδικών... ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ Ronaldo είναι ίσως η πιο αντιπαθητική φυσιογνωμία στο σύγχρονο παγκόσμιο ποδόσφαιρο!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

εκεινη η μερα θα μου μεινει αξεχαση....ισως οτι καλυτερο εχω δει στην ζωη μου..(απο ποδοσφαιρο :hysterical: ) :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

. Γιατί από άμυνα... άστα να πάνε!

Μα... η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά λέτε .....και σύγχρονο παγκόσμιο ποδόσφαιρο!

χαχαχαχα! :bowdown::bowdown::hysterical: Ας ελπισουμε να δουμε ενα καλο ματς ...νομιζω θα γινει καλος αγωνας γιατι και οι δυο ομαδες εχουν υψηλο επιπεδο! :bowdown: ..κατ 'αλλα δεν λεω τιποτα αλλο σας αφηνω να εκτθειτε στο γηπεδο!! :bowdown:

Υ.Γ. ..δεν εχω και μεγαλο ενυδρειο να παιξουμε κανενα στοιχηματακι! :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μα... η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση... :bowdown:

Πες τα χρυσοστομε!! :bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πες τα χρυσοστομε!! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Τι να καταλαβουν ρε συ οι αμπαλοι?

:hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τι να καταλαβουν ρε συ οι αμπαλοι?

:hysterical::blush::blush:

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ρε λες να έχουμε κανένα deja vu να τρελαθούμε πάλι :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι Νικολα να κερδισεται σε βλεπω πολυ παθιασμενο ..αν η ομαδα σου κατεβει ετσι σιγουρα θα παρετε τον αγωνα! :bowdown::bowdown::bowdown: ...αλλα ομαδα που οι παιχτες της φορανε στρινγκ δεν τις εχω και σε πολυ εκτιμιση! :bowdown::hysterical::hysterical: χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι Νικολα να κερδισεται σε βλεπω πολυ παθιασμενο ..αν η ομαδα σου κατεβει ετσι σιγουρα θα παρετε τον αγωνα! :bowdown::bowdown::bowdown: ...αλλα ομαδα που οι παιχτες της φορανε στρινγκ δεν τις εχω και σε πολυ εκτιμιση! :bowdown::hysterical::hysterical: χεχεχε

a-borat3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...