Jump to content

ΝΕΟ ΕΝΕΙΔΡΥΟ 1000 ΛΥΤΡΑ


Recommended Posts

ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ 1 ΕΝΕΙΔΡΥΟ 1000 ΛΥΤΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλογεμιστο το ενυδρειο σου!Ελπιζω να εξελιχτει σε εναν πολυ ομορφο υφαλο!Οσο για τα μηχανιματα που θα χρειαστεις κανε μια αναζητηση στο forum και θα βρεις ακριβως αυτα που χρειαζεσε!

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ 1 ΕΝΕΙΔΡΥΟ 1000 ΛΥΤΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλοριζικο! :):rolleyes::hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ 1 ΕΝΕΙΔΡΥΟ 1000 ΛΥΤΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλορίζικο και καλογέμιστο, μόνο που στα 1000 λίτρα ένας θερμοστάτης είναι σαν να μην υπάρχει!!!

Ελπίζω να μην απογοητευτείς όταν θα μάθεις γιά τα λίτρα αυτά τι είδους μηχανήματα χρειάζεσαι γιά θαλασσινό...

Καλή συνέχεια φίλε μου......

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και καλογέμιστο, μόνο που στα 1000 λίτρα ένας θερμοστάτης είναι σαν να μην υπάρχει!!!

Ελπίζω να μην απογοητευτείς όταν θα μάθεις γιά τα λίτρα αυτά τι είδους μηχανήματα χρειάζεσαι γιά θαλασσινό...

Καλή συνέχεια φίλε μου......

χεχεχε μου αρεσε ετσι πως το εθεσες... η αληθεια ειναι για 1000λιτρα ενυδρειο θελει αρκετα ακριβο εξοπλισμο που τον θερμοστατη θα στον κανουν δωρο.. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...