Jump to content

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ


KIMI

Recommended Posts

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΔΙΣΚΟΥΣ. ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΗΤΑΝ 330ΛΤ ΚΑΙ ΗΔΗ ΥΠΕΙΡΧΑΝ ΑΛΛΟΙ 5 ΔΙΣΚΟΙ ΜΕΣΑ. ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΔΕΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΟΙ (ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΟΥΣ ΤΑΪΖΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ) ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΓΑΓΕ Ο ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΦΙΛΑΓΑΝΕ ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΤΑ ΕΦΑΓΕ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΈΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ 160ΛΤ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΦΥΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΝΟ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ. Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΗ ΘΥΛΙΚΙΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΡΙΒΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

ΚΑΘΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΗ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Αν και τα εχουμε πει και απο κοντα,καλο θα ηταν να τα επαναλαβουμε μηπως και βοηθηθει στο μελλον και καποιος αλλος.Εχω λοιπον να σου πρωτεινω δυο τροπους με τους οποιους μπορεις να λυσεις το προβλημα σου.

1)Βαλε το ζευγαρι μαζι με τα υπολοιπα στο 330αρι σου ουτος ωστε να ηρεμησει ο αρσενικος.

2)Βαλε στο ενυδρειο-γεννηστρα κανα δυο δισκους ακομα για μερικες μερες ουτως ωστε να μοιραστει η επιθετικοτητα του μαγκα σου.

Κατα τη γνωμη μου ο πρωτος τροπος εχει μεγαλυτερες πιθανοτητες να "παιξει"!!!

Αναμενω αποτελεσματα ;)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.

ΑΜΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ 330 ΘΑ ΞΑΝΑ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΩΣΩ ΤΟΝ ΕΝΑ ΘΑ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.

2ον ΛΕΙΠΑΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΓΕΝΝΗΣΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΙΣΕΙ

ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ? ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...