Jump to content

Montipora


kostas disc

Recommended Posts

μέχρι να τα βρείς ξεκίνα σιφωνιάρισμα μέρα νυκτα και βγάζε όσα βλέπεις.... :(

[/quot σιγουρα.......πιστευω απο οτι εριξα μια ματια μονο σε monti πανε ετσι δεν ειναι??? :(

Link to comment
Share on other sites

Τα ψάρια της κατηγορία wrasse γενικά βοηθούν, κυρίως όμως αυτό που σου έστειλα

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε φιλε Κωστα?

Εχουμε κανενα νεο απο το μετωπο? :D

Καλημέρα τα μάζεψα και έφυγα για ΣΥΒΟΤΑ :) Σιγα μην κάτσω να σκάσω!!!!!!!!γύρισα προχθές και δεν ειδα αλλα κοραλια να εχουν δεχτεί επίθεση...τωρα βέβαια εχουν μείνει acrop. και δεν νομίζω να την πέφτουν εύκολα σε αυτες...τωρα θα δείξει!θα σας ενημερώσω αν κάποιος ξέρει αν κάνουν κακό και σε acro ας μας πει :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα μάζεψα και έφυγα για ΣΥΒΟΤΑ :) Σιγα μην κάτσω να σκάσω!!!!!!!!γύρισα προχθές και δεν ειδα αλλα κοραλια να εχουν δεχτεί επίθεση...τωρα βέβαια εχουν μείνει acrop. και δεν νομίζω να την πέφτουν εύκολα σε αυτες...τωρα θα δείξει!θα σας ενημερώσω αν κάποιος ξέρει αν κάνουν κακό και σε acro ας μας πει :thumbup:

σε πορίτη έχω βγάλει πάνω απο 50 άτομα... :D

Link to comment
Share on other sites

αν δω οτι συμβαινει κατι τέτοιο απλά ειναι τα πράγματα......3000 ευρώ περίπου δαπανήθηκαν για ψυχολογικούς λόγους και νιώθαμε καλά.....δυστυχώς το χόμπι αυτό είναι....ΠΡΟΣΤΥΧΟ :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που βλέπω τις φωτογραφίες, νομίζω πως έβαλα nudibranches στο ενυδρείο μου με το πρώτο μου κοράλλι :)

Ερώτηση αρχαρίου: αν μπει αυτό το wrasse στο σύστημα, δεν ξεκάνει τους ερημίτες και τα σαλιγκάρια; Μετά τι γίνεται με την άλγη;

Έγινε επεξεργασία - bukowski
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που βλέπω τις φωτογραφίες, νομίζω πως έβαλα nudibranches στο ενυδρείο μου με το πρώτο μου κοράλλι :)

Ερώτηση αρχαρίου: αν μπει αυτό το wrasse στο σύστημα, δεν ξεκάνει τους ερημίτες και τα σαλιγκάρια; Μετά τι γίνεται με την άλγη;

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

παιδιά ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!! αυτό το γαμ..... ειχε κολλήσει στην acro και χθες που "άδειασε" το ενυδρείο όπως βλέπετε :D το ειδα και του ξηγηθηκα λεμονάκι πρώτα και ύστερα στην συλλογή να το θυμαμε....με πάει πάντως δεν μπορείς να πεις :D:D

Aυτο ακριβως έχω δει και εγω σκαρφαλωμένο σε κοράλλι μου.

Τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...