Jump to content

Λουλούδι απο anubia


koumparos

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.Απο την anubia nana έχει φυτρώσει κάτι που μάλλον είναι μπουμπούκι.Ποιά είναι η γνώμη σας????? ;) Αν είναι ποιά είναι η εξέληξή του γιατι είναι μια βδομάδα τώρα και δεν βλέπω φως

post-292-1144846635_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λουλούδι είναι όπως είπες ;)

θα κρατήσει 10 με 15 ημέρες και μετά θα μαραθεί. Η anubia κάνει πάρα πολύ ωραίο άνθος

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις να μεγαλώσει άλλο. Αυτό είναι που βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Και τι είναι το ωραίο?????? ;) Αυτό το άσπρο πράγμα??????

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Πολλοί θα ήθελαν οι anubias που έχουν να βγάλουν άνθος και να το καμαρώνουν ;)

Τώρα αν δεν σου αρέσει απλά το κόβεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Πολλοί θα ήθελαν οι anubias που έχουν να βγάλουν άνθος και να το καμαρώνουν  ;)

Τώρα αν δεν σου αρέσει απλά το κόβεις :thumbup:

18743[/snapback]

Ή το δίνειις στον καλό σου τον κουμπάρο που τόσα χρόνια τώρα δεν έχει καταφέρει να βγάλει ούτε ένα λουλούδι!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα ως προς αυτό τι να πω.Δεν ήθελα να ανοιξω κουβέντα αλλα με προκάλεσε.(Για όσους ξέρουν.)

ΤΟΝ ΕΣΚΙΣΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ.Τόσα χρόνια, 100 anubies , λουλούδι δεν έχει δει ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα ως προς αυτό τι να πω.Δεν ήθελα να ανοιξω κουβέντα αλλα με προκάλεσε.(Για όσους ξέρουν.)

ΤΟΝ ΕΣΚΙΣΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ.Τόσα χρόνια, 100 anubies , λουλούδι δεν έχει δει ;)  :thumbup:  :thumbup:

18850[/snapback]

Εδώ δεν έχει δεί αυγά από apple snails λουλούδι περίμενες να δεί?

:thumbup::thumbup::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχει δεί αυγά από apple snails λουλούδι περίμενες να δεί?

;)  :thumbup:  :thumbup:  :thumbup:

18854[/snapback]

Μπορεί να μην έχω δει αυγά από apple snails (λόγω σκληροτήτων), ούτε και λουλούδι από anubias, αλλά έχω δει αυγά από δίσκους (και με ουρίτσες παρακαλώ) :wootwoot::band::band:

Κουμπάρε έχω ένα τρομερό λίπασμα για να ανθίζουν οι anubias σου πιο συχνά... (χλωρίνη λέγεται και μπαίνει αδιάλυτο!!!) :thumbup::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...