Jump to content

Κατι δεν παει καλα εδω


Recommended Posts

Ελεος βρε παιδια! Παμε καλα? Απλα απαραδεκτο. Εδω ακομα και εγω που ειμαι αρχαρια δεν θα τα εβαζα αυτα ολα μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα εβαλα να κανουμε λιγο χαβαλε.Γιατι να κλειδωθει?Τοσα και τοσα θεματα εχω δει με διαφορα τετεια και κανενα δεν κλειδωσαν :)

Τελως παντον εγω δεν ειπα οτι ειναι αυτα σωστα και για αυτο τα εβαλα αλλα αν κοψουμε και τον χαβαλε αστα...

Έγινε επεξεργασία - Mixalhs92
Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα τωρα κατι για αυτους με το πιρανι αλλα αμα το κανω αυτο δεν θα μεινω και για πολυ στην παρεα του ΑΖ...

Έγινε επεξεργασία - olimpiakakias
Link to comment
Share on other sites

αίσχος και στα δυο βίντεο :):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα εβαλα να κανουμε λιγο χαβαλε.Γιατι να κλειδωθει?Τοσα και τοσα θεματα εχω δει με διαφορα τετεια και κανενα δεν κλειδωσαν :D

Τελως παντον εγω δεν ειπα οτι ειναι αυτα σωστα και για αυτο τα εβαλα αλλα αν κοψουμε και τον χαβαλε αστα...

Δεν επικροτουμε αυτο που εκανε ο φιλος στο βιντεο, αντιθετως πιστευω εγω, οπως και ο Μιχαλης, οτι να βγαλεις εξω το πιρανι το στρεσαρεις αρκετα πολυ. (Για αυτο τον δαγκωσε κιολας)

Χαλαρωστε λιγο, δεν ειναι ολα μαυρα και αραχνα.

Να κλειδωθει-Να διαγραφει-Αισχος-Καψτε τους :):thumbup:

Ο λογος που μπηκε το βιντεο, ηταν για να δουμε τι βλακες υπαρχουν στον κοσμο :)

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που μπηκε το βιντεο, ηταν για να δουμε τι βλακες υπαρχουν στον κοσμο :)

Δεν θεωρώ απαραίτητη διαδικασία το να βάζουμε "εξωτερικά" λινκ για το παραπάνω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

αυτό ήταν ακόμα χειρότερα

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν κ χειροτερα

Συγγνώμη, αλλά για το παραπάνω link διαφωνώ. Αν παρατηρήσεις το ενυδρείο είναι μεγάλο! Δεν φταίει ο ιδιοκτήτης αν τα ψάρια είναι ηλίθια και κάθονται όλα στο κέντρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά για το παραπάνω link διαφωνώ. Αν παρατηρήσεις το ενυδρείο είναι μεγάλο! Δεν φταίει ο ιδιοκτήτης αν τα ψάρια είναι ηλίθια και κάθονται όλα στο κέντρο!!!

:):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Αντι να τους ανεβαζετε τον αριθμο των επισκεπτων δεν τους "ριχνετε" καμμια σημαιουλα μηπως τους ξηλωσουν και γλυτωσουμε απο τετοιες αηδιες; :)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά για το παραπάνω link διαφωνώ. Αν παρατηρήσεις το ενυδρείο είναι μεγάλο! Δεν φταίει ο ιδιοκτήτης αν τα ψάρια είναι ηλίθια και κάθονται όλα στο κέντρο!!!

:):thumbup::)

Τι λεει..

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα κλειδώνεται ,να πάρετε τα παιγνιδάκια σας να πάτε να παίξετε αλλού.

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...